Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
ma szakítottak velem :( állandóan sírok ... hogyan tudnám elfelejteni ?
2010. júl. 27. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress màsik pàrt.
2010. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akard egy nap alatt elfelejteni!!Ez nem igy működik.Nem a 3-rom kívánság.Hagyd megélni a fájdalmat is és ha már képes leszel nem fájdalommal gondolni rá akkor lépj tovább.
2010. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja... az első pár nap tényleg szörnyű, de idővel túl fogod tenni magad rajta.
2010. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem akarok mást..csak őt :(

és mennyi idő?:(

nem birom !!! :'(

2010. júl. 27. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem bírod, miért szakítottál?
2010. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ő szakított velem.
2010. júl. 27. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor várj, talán meggondolja, csak nemutasd ki neki, hogy mennyire fáj ez neked,és akkor van egy kis esélyed!

Hidd el,nem mondok buta dolgot, sajnos az élet ilyen!

2010. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezted mennyi idő.


Nekem az első három nap halál volt, nem tudtam se enni, se aludni, semmi. Aztán utána még egy-két hétig rossz volt, aztán szépen lassan elfelejtettem, és kész.

2010. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szándékosan kattogsz folyamatosan ugyanazon, újra és újra. Akkor is, ha esetleg nem vallod be magadnak se. Ha ezt sikerül észrevenni, akkor egyszerűbb dolgod nem is lehetne: ne tedd.
2010. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!