Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan csináljam h elfelejtsem...

Hogyan csináljam h elfelejtsem? /lent/

Figyelt kérdés
Az van h midenki tudja legjobb barátnő igazán csak egy van még ha többet is mondunk egynél.Volt legjobb barátnőm aki úgy tűnik rámunt és egyik napról a másikra mással lett "bff" jóban.Fáj h ennyibe nézett de miért tette? most is jóban vagyunk de már nem ugy mint régen.Szeretnék magamnak keresni egy igaz barátnőt h elfelejtsem azt h ő volt. de hogyan?
2010. ápr. 20. 14:26
 1/6 anonim válasza:
Nem lehet elfelejteni hogy ő volt a legjobb barátnőd. Az én legjobb barátnőmmel is volt már ilyen, nem voltunk egy hullámhosszon. De elmentünk többet együtt mindenfelé és újra nagyon jóban vagyunk. Beszélj vele, máshogy nem lesz jó.
2010. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj vele újra jóban lenni, hivd e egy két hétvégén valahova beszélgetni, nevetni. Ha elutasító akkor meg járj új helyekre, tanfolyamok, sportok, ismerkedj... hátha találsz valakit akiel ugyanolyan jóban leszel ,mint vele voltál.
2010. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az idő előrehaladtával egyre jobb lesz, de elfelejteni teljesen sosem fogod. Az a seb, amit neked okozott, annak nyoma lesz, de egy nap visszakapja amit veled tett, hogy eldobta a barátságotokat, egy ringyóért!

csak azért vagyok ilyen közönséges, mert tudom miről beszélek, mindenkivel történhetnek ilyenek, de semmiképp ne gondold magadról, hogy unalmas vagy!

a "barátnődet" meg sz*rd le!

2010. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oO az előző jól megmondta. köszi :D
2010. ápr. 28. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,te véletlenül nem dzsulia vagy?:D
2010. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kedves előző az én becsületes nevem Szabina xD
2010. ápr. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!