Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan nyerjem vissza ténylege...

Hogyan nyerjem vissza ténylegesen a motivációmat?

Figyelt kérdés
Főleg a karantén okozta helyzet, gondolom nem mondok újat. Minden nap kb 10-15 percre meglátogat, aztán jön az egész napos semmittevés. Az iskolai dolgaimat is egyre többet halogatom, egyszerűen olyan, mintha az egész agyam ellenem fordult volna. Nem együttérzést kérek tőletek, hanem tippeket, hogyan tudnék ezen átlendülni. Jöhetnek motivációs videók, bármi ami segített akár Neked is.

2020. ápr. 29. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos énis ugyanígy vagyok ezzel. Végzős egyetemista vagyok és szintén mindent halogatok. Próbálj abba belegondolni, hogy igyis ugyis megkell majd csinálnod és akkor roszabb lesz ha minden egyszerre zúdul a nyakadba. Kitartást nemsokára vége.
2020. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tak ***** válasza:

Felborult az időbeosztásod és a hozzá fűződő bioháztartásod,mint mindenkié mostanság.

Én sajna nem látok csak egy jó módszert,mégpedig szigorú időbeosztást kell karcolnod és betartanod,mint egy új időbeosztást,persze lehet több szünet benne,de az adott dologra szánt idő nem haladhatja meg jelentősen az amúgy logikusan adható időt,és nem is cserélheted föl őket,mert az akkor nem fog működni,abból a csereberéből nem szabadulsz.

Elsőre csak egy napra karcolj,mert lehet hogy cserélned kell feladatokat,de be kell tartanod ha több akarsz lenni,mint most.

2020. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

velem is u.ez van.

egyet értek ápr. 29 15:57tel

nekem az a ,módszerem' hogy ugye van az órarended

és amiokor óra lenne, akkor megcsinálok vmit, ,szünetben' meg a hobbimmal (sori nézés, olvasás) vagyok elfoglalva. ha hamarabb véget ér az ,óra' akkor a maradék időben hobbi + ,szünetben is hobbi

2020. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írhatsz privit
2020. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!