Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a motivációmat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nincs energiám semmihez, de főleg a munkámhoz nincs. Szeretném, amit választottam, de mégsem, mert nem sok sikerélmény ér. A párommal is pár hónapja szakítottunk, és még a szüleimmel élek, pedig illene már külön költözni. Nem találom a helyem. Szinte semmi nem okoz örömöt, főleg a szakítás óta.
2012. okt. 18. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(szakítás óta szinte semmi nem okoz örömöt)

Szerintem rátapintottál a lényegre!


Az hogy nincs energiád semmihez, az lehet fizikai vagy szellemi kimerültség.

Mivel a szakítás és az ebből eredő kedvetlenség lehet befolyásoló tényező, ezért én így látatlanban a lelki fáradságra tudok gondolni!


Nem csak pihenéssel lehet feltöltődni!

Azt tanácsolom, hogy kicsit szakíts a már megszokott napi rutinnal.

Szakadj ki a szürke hétköznapokból, és törd meg a monotonitást egy kis bulizással, ismerkedéssel! (ízlés szerint)


Érdemes kiadnod magadból a problémákat (legyen aki meghallgat), kicsit felszabadulni a teher alól, mert a lelki probléma nyomása alatt könnyen összeroppanhatsz, és depresszió lesz a vége!!!

2012. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedvesek vagytok. A videó is jó, bár én nem vagyok ilyen harcos típus, de sok jó gondolat van benne.

A második válaszolónak, igen, valószínű lelki fáradtság, ami abból fakad, hogy nem tudom, mi lenne nekem a jó.

2012. okt. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!