Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha vannak ra jeleim hogy...

Ha vannak ra jeleim hogy autista vagyok pl nem beszelek 17 eve par szavas valaszt adok nem nezek a masik szemebe nincsenek barataim kerulom a tarsasagot akkor van ra esely hogy ez ellen tudjak tenni valamit?

Figyelt kérdés
a tanulasi eredmenyeim valtozoak jelenleg 5os vagyok mindenbol szinte de van hogy 2esek is becsusznak vagy bukas a matek nem megy se az angol a zenet szeretem rajzolni szeretek Szerintetek Autista lennek? sokszor vannak duh kitoreseim hangulat valtozasom ragaszkodok targyakhoz nem szeretem a valtozatossagot Hogy tovabb? a szuleim nem erdekli elintezik avval hogy bolond vagyok mert ez gyszerubb Kihez tudnak fordulni segitsegert? Erdemes vele foglalkoznom vagy a ido mulasaval jobb lesz?
2020. ápr. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Érdemes vele foglalkoznod, vannak külön autistáknak készült tanfolyamok.
2020. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Az Autizmus nem egy betegség. Valójában tudatilag érettebb vagy, mint a többi ember.

Keress rá: Eckhart Tolle - A most hatalma

Te is frekvenciatartó vagy.

2020. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

De, betegség.

Lehet kevésbé súlyos is.

Viszont autistának az ezotéria... hát... nem ajánlott.

2020. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan tanfolyamok, ahol konkrétan elmagyarázzák az autistáknak, hogy egy adott helyzetet miről ismernek fel, mit kell akkor érezniük, és hogyan kell viselkedni benne.
2020. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok. Ha akarsz (akár privátba) kérdez nyugodtan.
2020. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmusnak sok szintje van. Érdemes lenne pszichológushoz menni.
2020. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a leirtak alapján egyszerűen csak introvertáltnak tűnsz. A dühkitörés is természetes, amennyiben ezzel levezeted a feszültséget. Csak akkor beszélhetünk betegségről ha az indulataid nem tudod kontrolálni, de még ez sem feltétlenül pszichiátriai kórkép.

Mielőtt be skatulyázod magad egy betegségbe vizsgáld meg önmagad, esetleg keress egy pszichológust.

2020. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!