Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám elfelejteni?

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sajnos régebben megpróbáltak megerőszakolni. Most minden éjszaka erről álmodok... annyira borzalmas... félek ha egyedül megyek az utcán... hogy tudnám elfelejteni?
2010. júl. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó te szegény.:S:( Szerintem fordulj pszichológushoz.
2010. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra hogy nem megerőszakolni akartak hanem te akartál dugni az illetővel.
2010. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Teljesen nem biztos, hogy el tudod felejteni, de elfogadni eltudod. Gondolj arra, hogy szerencséd volt és nem tudott megerőszakolni. Mikor történt? Jelentsd fel, ha teheted! Sajnos én nem tettem a zaklatómmal pedig bizonyíték is lett volna. :(
2010. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem olyan régen volt... annyira szeretném ha nem elfelejteni, de legalább hozzá tudnám magam szoktatni a gondolathoz... de nem megy... annyira szánalmasnak és bénának érzem magam, és nagyon szégyenlem ami történt... :(
2010. júl. 29. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

1, Te ne szégyelld magad! Nem a te hibád! Bárkivel megtörténhetett volna. Nem vagy semmivel sem rosszabb mint bárki más!

2, Nem vagy se szánalmas se béna. Ezen nem lehet csak úgy túllépni. Másoknak sem szokott menni, úgyhogy ne vádold magad!

3, Szerintem elfelejteni még egy ideig úgy sem fogod tudni. Próbálj meg olyanokkal lenni, akikkel biztonságban érzed magad. És tényleg az lenne a legjobb ha pszichológushoz fordulnál vele.

És hidd el, te is egy értékes és szerethető személy vagy, akármi is történt. NEM A TE HIBÁD! Sokan vannak akik szeretnek és támogatnak. Rájuk figyelj, ne az önvádló hangokra!

;)

2010. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!