Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Betéttel kapcsolatba kéne...

Betéttel kapcsolatba kéne segitség lányok! Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Szóval kipróbáltam az alwayst de az túl müanyagos volt szerintem de jól szivta legalább

Utána kipróbáltam a libressebl vagy 4fajtát de egyik sem szívja be de viszont nagyon kényelmes

Valami tipp?

Ti mit használtok?



2020. máj. 4. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha erős a vérzésed, nappalra is ajánlom a Facelle (Rossmann) termékeit:


[link]


Nézd meg, van több változata:


[link]


Pamutos az anyaga, nagyon kényelmes. Szerintem jó nedvszívó, bár én nappalra is éjszakai betétet szoktam használni, szóval a többivel nincs tapasztalatom, de jó a minősége.

2020. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okes köszi
2020. máj. 5. 15:25
 3/8 A kérdező kommentje:

Többiek?

Az always sensitiveről vélemény valakinek?

2020. máj. 5. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Always sensitive még mindig jobb, mint a sima, de én semelyik Always-ért se vagyok oda.

Nekem a Libresse éjszakai meg a közepes (zöld csomagolású) teljesen jól működik és kényelmes, pedig erős a vérzésem az első napokban. De a legolcsóbb Aldis, Lidl-s, Rossmannos, vagy bármilyen is jó szokott lenni, csak azt figyelem, hogy puha legyen a felülete, ne "műanyagos", ahogy te is írtad.

2020. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én Always sensitivet használok, nekem nagyon kényelmes, meg se érzem, mivel puha a felülete. Éjszakára viszont Always ultra nightot, ez nem olyan kényelmes, viszont ezzel nem ázok át.
2020. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Kiprobalom majd az always sensitvet

2020. máj. 7. 11:47
 7/8 2 z 8 válasza:
Én vegyesen használom az Always Sensitivet meg az Always Ultrát. Igaz, hogy a sensitiv sokkal kényelmesebb, mint az ultra nem zörög annyira, de nekem az ultra vált be jobban. Ha érzékeny bőröd van akkor a sensitivet ajánlom
2020. máj. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okes köszi
2020. máj. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!