Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy normális...

Mit tegyek, hogy normális emberekkel kerüljek kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj,hogy mostanában olyan emberekkel találkozom(nők), akik álszenten csak arra mennek,hogy kihasználjanak,vagy érzelmileg belém rúgjanak oktalanul.

Adjak kölcsön ezt azt (oda adtam,azóta sem kaptam vissza), nem e vinném el,ha már mi is oda járunk,nincs e esetleg xy-od,sőt van akinek tanúskodunk is és annyit nem tesz,hogy mikor velem szembe jön az autóval felemelje a kezét...

Mi soha sem kértünk meg senkit semmire,mi mindig megoldottuk valahogy a problémáinkat.Én úgy vagyok vele,ha nem tehetem meg,akkor ennyi.

Új évi fogadalmam az volna,hogy senkivel sem állok szóba,mert rettenetesen csalódtam az emberekben.Ez volna az élet?

Mit tegyek?Én nem tudok amolyan "nagypofájú" lenni,akitől tartanak az emberek.Miért ilyen aljasak?

És én kivel tudnám megbeszélni a gondjaimat,mert ugye én is ember vagyok?!

Már senkiben sem bízom.


2012. dec. 11. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyannak eleve nem is illik szivességet tenni, akit nem ismersz.

Talán próbálj meg férfiakkal barátkozni, közülük is a normálisabbakkal.

2012. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert nem szűröd magad körül az embereket..Ha szűrnéd akkor nem pocsékolódna el a drága energiád azokra akiktől ezt tapasztalod mint amit irsz.

Hogy ki kicsoda valójában, azt mindig abból tudod leszűrni, hogy mit cselekszik. Sem beszéd, sem írás sem semmi nem számít-csak a cselekedet. Figyeld meg, amikor igy nézed az embereket egy rövid időn belül meg fog mutatkozni, hogy érdemes lépned feléjük, vagy inkább szerencsésnek mondhatod magad, hogy nem lépsz feléjük.

2012. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

A másik pedig meg, hogy az alapbizalom kijár mindenkinek.


2-eske voltam.

2012. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: ne tegyél szívességeket és ne adj kölcsön. Aki azután még melletted marad, az a társaságodat akarja, abban megbízhatsz. Ne "megvenni" akard mások szeretetét, hanem hosszú távon kiérdemelni. Tanulj meg nyugodtan nemet mondani.
2012. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mesélek akkor én is.


A fúrógépemet már több ember kölcsönkérte, volt ahonnan hiányosan tért vissza, fúrók, csavarbehajtófej hiányzott, vagy annak a tartója, hát valami lemaradt.


Volt aki letörte a porszívóm nyelét, azóta vettünk 2 újabbat, de csak 1 van, mert a másik kölcsön van adva.


A GPS-t visszakaptuk úgy, hogy vennünk kellett rá egy új rögzítő szart amit letörtek róla, hogy a kocsiba fel tudjuk tenni.


Egyszer látták ismerősök, hogy kamerázok. Egy hét mulva kölcsön akarták kérni. Mondtam, á nem lehet, az nekünk is csak kölcsönbe van. Persze lóf@szt, de ilyen könnyen elrontható cuccot nem merek senki kezébe adni.


Egyébként mindig elrontanak valamit. Visszakapom, de nem vigyáznak a cuccaimra, főleg ez zavar.


Egy kivétel volt, amikor kölcsönadtam egy gitárt 1 évre, és visszahozták tökéletes állapotban, plusz kaptam rá új húrokat is. Tehát kiderült hogy léteznek még rendes emberek is.


Alapvetően megbízom bennük, de nagyjából tudom, hogy kitől, mire számíthatok, és úgy vagyok vele, hogy ha egyszer átvert, másodszor nem fog. Jobban átgondolom, hogy mit adjak oda, és mit nem.


Volt olyan, hogy keményen kellett visszahoznom egy két cuccomat, de visszahoztam.


De ezek még nem olyan durva dolgok mint a betörés.

Egyszer betörtek hozzánk úgy, hogy aludtunk. Elvitték a telefonunkat és egy kevés pénzt. Utána másnap nem bírtam felkelni és több mint 2 hétig fájt a nyakam. Azon filóztam, lehet hogy nyakon vágtak. Hát nem tudom.


Multkor nemrég éjjel 3-kor valaki baszkurálta a zárat. Barátom fent volt, kiment, felkapcsolta a villanyt, erre elszaladtak. Azóta csak úgy merünk aludni, hogy bezárjuk kívülről a rácsot. De én úgy utálom ezt, hogy félnem kell a saját lakásomban :/

2012. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!