Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire vall, ha képes vagyok...

Mire vall, ha képes vagyok elsírni magam, ha nem tudok alap dolgokat és megkérdezem anyám, de ő nem tudja elmagyarázni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy milyen jellemre vall ha elsírom magam ha nem tudok dolgokat?


Pl. Matekból felvagyok mentve,de megakartam tanulni így gyakoroltam. Anyámtól megkérdeztem hogy számolnak az átlagos nem hülye emberek. Akkor is elsírtam magam mert fogyi vagyok.

A helyírásról is kérdeztem,mert ahhoz sem értek. De egyik szabályt sem tudta elmagyarázni.

Néha azért is elsírom magam mert nem tudok beszélni(dadogok),de abba inkább beletörödök és néha jön ki.


Ebben az évben 9. -ben egy bartnőm által nagyon megváltoztak az érzéseim, gyenge lettem és nem tudok ellene mit tenni. Annyi zavarnak a jó érzések, hogy nem tudok már erős maradni.


Mit tudok tenni?


2020. máj. 5. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen viseled a kudarcot. Ha a mamád nem tud válaszolni, keress más segítséget.

Ezt lehet fejleszteni. A dadogásból is ki lehet gyógyulni.

Őze Lajos az egyik legnagyobb színművész volt,

logopédus segítségével gyógyult ki a dadogásból. A fia is örökölte. Ő is kigyógyult belőle.

A szélsőséges hangulati ingadozásaidról, meg annyit, hogy a hormonok is dolgoznak, fejlődésben lévő tini vagy.

Ebben korban az ember hol átölelné az egész világot,

hol pedig szinte ok nélkül is jól kisírja magát.

2020. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!