Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon zavar hogy ilyen...

Nagyon zavar hogy ilyen alacsony vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 155 cm. Nagyon zavar hogy ilyen alacsony vagyok, mert az osztályba is mindenki magasabb nálam. Egyébként súlyos önértékelési problémáim vannak ez is hozzá tartozik. Járok pszichológushoz de nem sokat segít. Akkor sem tudom elfogadni önmagam, sehogy sem sikerült. A magassarkúkat meg nem szeretem. Az a fiú aki tetszik az osztályból az is annyit nőtt a nyáron hogy már fel sem érem. Hozzá is alacsony vagyok. Én meg nem nőttem semmit már 2 éve kb. Hogy fogadjam ezt el? Kisebbségi komplexusom van emiatt. A többiek, osztálytársaim olyan sikeresek sportban (pl.kosárlabda) én meg ahhoz túl alacsony vagyok hogy kosarazzak. Egyik sportban sem vagyok igazán jó. Meg úgy semmiben sem tűnök ki. A tanulás se megy. Ezt most nem önsajnáltatásként mondom, csak szeretném ha segítenétek hogy hogyan valtozzon a véleményem erről, és hogy elfogadjam így magam. Így a saját életemet cseszem el ha ilyeneken problémázok. Légyszi normális válaszokat! Segítsetek!

2018. nov. 7. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Erre nem lehet mit mondani, csak azt, hogy fogadd el magad! Az alacsonyaknak még ígyis sokkal jobb, mint a 2m-es nőknek. Hordj magassarkút. 153cm vagyok, szóval még nálad is alacsonyabb. Mégsem problémázok olyan dolgon, amin változtatni nem lehet. Attól, hogy alacsony vagy, még sokra viheted és lesz párod is, ne aggódj. Nekem is sikerült, és a férjem többek közt pont azért szeretett belém, mert alacsony vagyok. Szóval fogadd el magad és ne siránkozz ilyen butaság miatt.
2018. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én fordítva vagyok így , lányként 178 cm vagyok. Minden fiú alacsonyabb vagy egymagas velem. Magassarkút se vehetek fel. Próbálom elfogadni magam hogy ilyen magasra nőttem.


Nem rossz hogy alacsony vagy, fogadd el magad. Te így vagy értékes. Nem lehet mindenki egyforma magas.

2018. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok srácnak bejönnek az apro termetű nők, még örülni fogdz neki kesöb 😜
2018. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Én pl. odavagyok az ilyen pici lányokért.


Salma Hayektől kezdve Kristen Bellig egy csomó szépként ünnepelt nő ekkora vagy még kisebb. Rengeteg férfinak tetszenek az alacsony lányok, 155 centisen pedig nem is vagy extrém alacsony még.


Szóval nem a magasságoddal van gond szerintem, hanem a gondolkodásoddal. Pl. miért arra az egyetlen sportra ácsingózol, amiben muszáj magasnak lenni?

2018. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Yem a 155 sem a 178 centi nem hátráltat a pasizásban.

Van akinek az alacsony, van akinek a magas nők jönnek be.


A többit pedig csak bebeszéled, fogadd el magad.

2018. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!