Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha eszembe jut mi az élet...

Néha eszembe jut mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig rossz kedvem lesz,és nem látom értelmét az életnek. Amúgy boldog és sikeres vagyok,csak néha eszembe jut ez a dolog :D

2020. máj. 6. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Es mi a kerdesed kisfiam?
2020. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az hogy mit lehetne ez ellen tenni
2020. máj. 6. 15:43
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy mások hogy álnak ehez a dologhoz
2020. máj. 6. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem néha eszembe jut, hanem gyerekkorom óta minden gondolatom e körül forog. Ennek a kérdésnek a szemüvegén keresztül nézek mindent az életben.

Ezáltal pedig teljesen értelmetlennek látok mindent, amiben az emberiség annyira hisz, amihez foggal-körömmel ragaszkodik.

2020. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó szar lehet....
2020. máj. 6. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Az öntudatlanság a szar. Mert azonosulsz a fájdalommal. Én nem azonosulok. Bármi is történik, az nen határoz meg engem.

2020. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És egyáltalán okoz neked valami örömet?
2020. máj. 7. 13:24
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudhatjuk van e isten,vagy van e élet a halál után,van e lelkünk, mikor lesz a világvége stb.De az az élet értelme,amit az ember kreál magának,ez mindenkinek más.

Sokan azért is szomorkodnak,mert egyszer meghalunk.

Gondoljunk bele,milyen szar lehet örökké élni,elpusztulna a föld túlnépesedésben.

Hülye voltam hogy feltettem ezt a kérdést, sry gays

2020. máj. 7. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy könyvet :

12 szabály az élethez, avagy hogyan kerüld el a káoszt.


Továbbá látom, hogy tudsz angolul. Jordan Peterson Maps of meaning c. előadás sorozata ingyen elérhető YouTube-on. Nekem egy alig középfokom van angolból, de érthető. Sőt! Szórakoztató. Csak ajánlani tudom.

2020. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!