Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Van erre megoldás?

Mit csináljak? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Élsportoló vagyok, kiskoromban is már az egész életem a sportról szólt, és hát az edzőm nem viselkedett velem túl kedvesen. Sok lelkisérülést okozott. Azóta teljesen megváltoztam, bunkón válaszolok az embereknek, nem tudok megbízni senkiben. Ha társaságban vagyok nehezen nyílok meg. (Pszichologust nem szeretnék.) Mit lehet tenni ez ellen? Értelmes válaszokat légyszi! 15/L
2010. júl. 28. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen tanácsom, hogy keress másik edzőt, vagy egszerűen ne figyelj rá -Könnyű mondani...-
2010. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta lett másik edzőm, de azt hiszem sosem fogom tudni elfelejteni azokat az éveket..:S de köszi a választ!:)
2010. júl. 28. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, mint Te. Bár, a megoldást nem tudom,csak tanácsot adok. Legyél sokat barátokkal, akikben megbízol, és lehetőleg ne kőbunkókkal, mert én itt rontottam el. Nekem 20 éves koromban mondták, h sikerült változnom, ami a páromnak volt köszönhető. Sokat voltunk együtt, és bíztam benne, feloldódtam, és nem voltam annyira bunkó (mert szólt ha az voltam), és idővel kevésbé lettem agresszív is. A barátnőkkel az a baj, h ugye ilyen korban szívesen megszólják a másik csajt, pasit, röhögnek rajta egy jót...blabla. Olyan emberek közt próbálj lenni, akikkel feloldódhatsz, megbízol, önmagad lehetsz.
2010. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!