Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Van egyáltalán...

Mit csináljak? Van egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés
9-es vagyok, 2 hónapot már kibírtam az új közösségben, de úgy érzem tovább nem bírom. Senkivel nem vagyok jóban, (1-2 ember akkor nyalizik amikor a házit akarják lemásolni, egyébként ők is kibeszélnek) utálom az osztályt, beképzelt bunkó parasztokból áll, akik folyamatosan szekálnak..ha ez nem lenne elég, nagyobbak (pl. 10-esek) is piszkálnak..beszólnak, dobálnak stb. Minden napom egy rémálom az iskolában. Lelkileg már nagyon kész vagyok.. egyébként mindenki azt mondja, hogy csúnya vagyok..jó tényleg nem vagyok szép, de nem is állítok ilyet..az iskolaváltás nem lenne jó..én most legszívesebben magántanuló lennék, de attól is félek, hogy nehéz lenne..
2011. okt. 28. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Keresd meg az osztályban azt az embert, aki esetleg hasonlóan ki van közösítve. Ez nem biztos, hogy abban nyilvánul meg mint nálad, lehet, hogy sokat vannak vele, de nem figyelnek rá, meg basztatják... és ha szimpatikus kezdj vele. Én mindig is az igazi barátságok híve voltam. De az is igaz, hogy kellenek haverok, de az másodlagos. Ha gondolod írd meg privátban h melyik suliba jársz és hova. Ha épp a mienke, aminek kb 1:10000 az esélye, akkor segítek h ne basztassanak, de akkor is tedd amit írtam, legalább próbáld, akár már most tszünetben is elkezdheted... :)

16/F

2011. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
31%
Csá ne keseredj el! Én is így voltam 9-10ik osztályban, a mostani osztályom "se jobb" 3 éve vagyunk 7 en, és még is 3 ember ha eggyüt van bunkó, 7 en vagyunk, és "semmi" összetartás... de ha arra gondolsz, amit akarsz, akkor jobb lesz minden, ez nem vicc, ne arra összpontosíts hogy mit nem akarsz, hanem arra, amit akarsz, Menny úgy az iskolába, hogy ez jó nap lesz, nem lesz semmi gubanc, és hidd is el, erősítsd meg magadba nez ta tényt, ne úgy menny hogy: jajnee suli:( megint piszkálni fognak:((. Mert ezzel, csak még roszabb lesz:) 20/F
2011. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!