Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, hogyan tovább?

Nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Most érettségiztem. Van emellett egy irodai titkár szakmám. Sajnos nem tudom, hogyan tovább. Egyetemre nem megyek, nem sikerült olyan jól az érettségim. Nem tudom mivel szeretnék foglalkozni, csak azt tudom, hogy titkár nem szeretnék lenni. Számomra rettentő unalmas egész nap ott ülni egy számítógép előtt.. ennél többre vágyom.

A nagy álmom az, hogy influenszer lehessek, vagy ruha modell, vagy egy szépségversenyt megnyerhessek. De ez azt hiszem, sosem fog megvalósulni. Eddig egy szépségversenyen indultam, de ott sem nyertem semmit. :(

Emellett szoktam sütni tortát, de annyira ez sem érdekel. Szempilláson is agyaltam vagy műkörmösön, de ezek is olyan monotonok. A szüleim is piszkálnak, hogy hogy nem lehet tudni, mi akarok lenni. Mondják, hogy menjek el dolgozni, de mégis mit..

Reménytelennek érzem az életem jelenleg.

Valami jó tanáccsal el tudnátok látni?



2020. máj. 8. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Kasszás, árufeltöltő, gyárban a szalag mellett, kurv4lkodás, masszázskurv4, meg ilyenek, amikhez nem kell diploma vagy más egyéb oklevél stb.
2020. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha választani kell, hogy örömlány legyek, vagy a halál, inkább a másodikat választom.
2020. máj. 8. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Influenszer,wzzeg.... Az egy szakma?? Kitart nyugdíjas korodig?? :-DDD


Ennyi idős korodra már elvárható lenne egy REÁLIS. Jövőkép,,,

2020. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondj egy reális jövőképet :)
2020. máj. 8. 13:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem okoskodást várok, hanem segítséget. Szerintem normálisan tettem fel a kérdésemet. 😄
2020. máj. 8. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

Van két kategória: az egyik az önismeret.

Itt is kaphatsz jó válaszokat, de megpróbálhatod a karrier kategóriát is.


Nem csak azt kellene kiírnod, hogy mi nem érdekel: fontosabb lenne, hogy mi igen?

Mihez van képességed?

Mit nem érzel monotonnak?

Szedd össze magad, különben tényleg maradnak ezek a képesítés nélküli munkák, ezek meg nem valami felemelőek.

2020. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amin most elgondolkoztam, hogy nem lenne számomra monoton az a rendőri pálya. Csak nem tudom, hogy főiskola nélkül az is mit ér. Mire tudom vinni egy 2 éves OKJ-s képzéssel.. Szerintetek?
2020. máj. 10. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Influenszer... a modern kori csoda a "megúszni a munkát" irányzat új mentsvàra.

Ha annyira szerepelni akarsz akkor ajánlanám a chaturbate.com-ot. :D


Nézz videókat a youtube-on ahol termékeket állítanak elő vagy üzleti munkamenet zajlik! Aztán nézz hozzá egy OKJ utód szakmát! Vagy menj el titkárnőnek egy olyan céghez ahol érdekes a munka, mert ott az iroda is jobb. Vagy akassz le egy pénzes férjet és csinàltasd fel magad!

2020. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!