Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lesz hasmenésem, ha...

Miért lesz hasmenésem, ha rágondolok egy adott személyre?

Figyelt kérdés
Komolyan, már jó ideje, ha az illető rámír vagy csak egyszerűen rá gondolok, hasmenésem lesz..

2020. máj. 27. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
és hogyan szüntethetném ezt meg?
2020. máj. 27. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem birod a szemelyt es idegeskedsz, hogy mit alar, mit beszelj vele.

Vaaagy nagyon csipod és azert stresszelsz😅


Bar nem tudom ennyitol h a picsaba van hasmenesed😅

2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amugy vegyel mely levegőt, szamolj 10ig es utana nezd meg.

Vagy vegyel be egy immodiumot es szorulasod lesz legalább 2 napig.

2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressz okozza (képes kiváltani ilyen ingert). Tiltsd le és akkor nem ír rád többet :)
2020. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idegrendszered reagal igy ra.
2020. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem utálom, hanem épphogy inkább imádom ezt a személyt. :)

Nem szerelem vagy ilyesmi, egyrészt mert egyébként is lehetetlen lenne, hogy köztünk valaha bármi történjen, másrészt mert ha nem lenne lehetetlen, akkor sem szeretnék tőle többet, mint barátság. Ő sem tőlem. Ez a személy kiskorom óta a példaképem. Mindig nagyon örülök, ha ír, ha beszélünk, de valamiért mégis hasmenésem lesz. Nem értem, és nem tudom, hogy mit tehetnék ez ellen. Nyilván letiltani nem akarom, alapvetően jó érzés vele beszélni.

2020. máj. 28. 09:53
 7/8 Dávid válasza:

Hát...úgy néz ki az elfojtott érzelmek valahogy előretörnek.


Hasmenés általában vizsgadrukk következménye, ami kevésbé szépen kifejezve az elfojtott vágy a jobb jegyre, a szorongás.


Próbáld másvalakit is találni mellette, aki ilyen fontos lehet, egy kapcsolat sokat segít :)

2020. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár most nincs senkim, de komoly kapcsolat mellett is ugyanígy viszonyultam ehhez a személyhez. A fő kérdésem inkább az lenne, hogy mégis hogyan győzhetném ezt le, hogyan ne stresszeljek rá a vele való beszélgetésre.
2020. jún. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!