Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mutathatnám meg hogy...

Hogyan mutathatnám meg hogy én is érek valamit?

Figyelt kérdés
Ezidáig ez nem jött össze. Valahogy bármibe kezdek, tuti hogy én maradok alul, és én szívok. Az ex barátom is csúnyán megbántott, és természetesen ő már talált is valakit, míg én nem találtam hamarabb egy pasit. De emlékszem, hogy szerencsétlennek tartotta a szingliket, tehát biztos engem is annak tarthat. Egy nő kivételével a volt barátom összes exe lekörözte őt, mivel elmondta hogy kikkel volt kapcsolatban.
2020. jún. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kérdés?
2020. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A párkeresés, párkapcsolat nem lóverseny, meg trófeavadászat. Nem attól lesz valaki menő, hogy 5 percenként váltigatja a pasiját/csaját. Sőt!
2020. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Meditálj ,tanulj,és szerezd magad...

Élj együt az univerzumal és a kis kutyákal

2020. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ezzel csak azt bizonyitotta mennyire nem jelentett semmit szamara a kapcsolatotok, semmi mast.
2020. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy az életed valamilyen területén változtatni szeretnél, akkor tedd meg bátran. De csakis magad miatt, a saját akaratodnak, céljaidnak megfelelően. Ne külső nyomásra tegyél akármit, azért mert mások is csinálják, vagy hogy "jól megmutasd" nekik. Ennek semmi értelme és hosszú távon biztosan nem tesz boldoggá.
2020. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Feküdj le velem! :)

35F

2020. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!