Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok mindenkinek...

Miért akarok mindenkinek megfelelni? Meg miért törödök annyit mással?

Figyelt kérdés

pl: növerem nem akar valamit megcsinalni,en megcsinalom csak hogy anyumnak ne kelljen.nem jarok egy baratnom ex-pasijaval,mert tudom h a baratnommel jart.marmint nem is vagyunk igazi baratok.csak 2-3x elmentunk moziba egy 3.barattal.

meghallgatok mindenkit.baratkozok mindenkivel.

segitek mindenkinek.persze neha koszonetet sem kapok.tanarnoknek is segitek.még annak is akit nem is ismerek.


most igy hirtelen nem tudok több peldat.de hasonlok.


szoval mindenkinek meg akarok felelni.neha kicsit rosz.


16/L


2010. júl. 30. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj MAGADNAK megfelelni! magaddal törődni. nem figyelsz magadra és talán ezért van, meg valszeg nagyon kishitű is vagy. ha változtatni akarsz tényleg az a legjobb ha kicsit rendbejössz magaddal. de ne aggódj, ez az életkorod úgyszólván természetes velejárója, csak mindenkin kicsit másképp mutatkozik:)
2010. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszke a valaszt :) kicsit nyugtato :)
2010. júl. 31. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyik lehetőség az amit az első válaszoló írt, de az is lehet, hogy te ilyen vagy alapból, ami tulajdonképpen nem baj, csak sokan kihasználhatnak emiatt és aki meg igazán szeretne annak már nem fogod tudni magadat adni.
2010. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le az egészből, hogy megterhelő számodra, ha segítessz másokon? Oké, hogy az, mert sok időt, energiát igényel. Sok kretén vissza is él más jószándékával. De! Szerintem ne változz meg, mert így is kevés az olyan ember, mint te. Meg lehet teremteni az egyensúlyt az életben, hogy magaddal, mással mennyit foglalkozol. Szelektálni kell az embereket is, mert vannak olyanok, akik a nyakadra fognak járni, kihasználva a segítőkészségedet.

Maradj ilyen! Ne legyél te is magadnakvaló, mint az emberek többsége!

2010. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
okay.megprobálok ilyen is maradni :) köszi..jöhet még válasz :)
2010. aug. 1. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, ha segítesz másokon :)

Mindenki azt kapja, amit megérdemel, viszont ne várd, hogy kapj is cserébe valamit. És azt se várd, hogy észrevegyék erőfeszítéseidet. Ha nem azért teszed, mert jól esik segíteni, inkább ne tedd.

De ahogy levettem, te szeretsz segíteni és ez jó. Segíteni jó dolog, jó érzéssel tölt el. Én boldog vagyok, ha segíthetek másnak és nem kérek érte semmit.


Sajnos eltorzult a mai fiatalság gondolkodása és örülök, hogy vannak még ilyenek, mint te =)

Ne legyél te is olyan, mint a többi :)

2010. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és próbálj meg különbséget tenni. Lesznek, akik csak ki akarják használni a segítőkészségedet.


Ha gondolod, írj PM- et =)

2010. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetrértek, aki azt írta, ha örömet okoz, akkor legyél ilyen. Ha már macerásnak érzed, más a helyzet. Van olyan is, aki "elismerés koldus" Ez azt jelenti, hogy az elismerésből, mások köszönetéből, hálájából él. Ez függővé tehetti az embert, és az egész életét ennek a függvényében igazítja, mindig azt lesi, honnan lehetne egy kis elismerést, hálát aratni. Ilyenekről szól itt egy rövid kis párbeszéd. Figyeld ki magadat, hogy rád ez vonatkozik-e, vagy nem. [link]
2010. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
persze h örülök h segithetek másnak :)
2010. aug. 7. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert szeretet hiányod van, mert nem szereted magadat.

Nézd meg, hogy milyen hasznos dolog van az életedben, amit nagyon szeretsz csinálni és tűzz ki magad elé célokat ezzel kapcsolatban.

2010. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!