Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek való megfelelni...

Mindenkinek való megfelelni akarás, csalódottság, ha ez nem jön össze. Utálom magam! Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Mindig is úgy éltem, hogy megpróbáltam minden embernek megfelelni a környezetemben, tanár, osztálytárs, barátok,család, távolabbi ismerősök. Sosem kaptam negatív véleményt, azonban az utóbbi két hétben kettőt is. Ráadásul olyan személyektől, akik nem is ismernek igazán, és nem is a szemembe mondják. Az egyik az osztálytársam, akivel 6 év alatt 2 sót beszéltem. Visszajutott a fülembe, hogy kifejezetten gyűlöl, nagyon utál. Hát én majdnem elsírtam magam. Egész nap lehangolt voltam, és a következő napokban, ha megemlítették, megláttam, szintén nagyon elkeveredtem. A másik egy lány, akivel van egy közös barátnőnk, az ő születésnapi partiján találkoztunk. Nem beszéltünk, csak bemutatkoztunk egymásnak. Nem kerestem a társaságát, ő sem az enyémet. A barátnőmtől jutott vissza a fülembe, hogy mindenki szimpatikus volt, csak én nem. És erre bejelölt Facebookon. Hát köszönöm. E még jobban a földbe döngölt, azt a kevés magabiztosságom is levesztettem. Nagyon fáj, hogy utálnak bizonyos emberek, és biztos vagyok benne, hogy nem csak ők. És az fáj a legjobban, hogy nem is ismernek, a csaj egyszer látott, az osztálytárs meg... tényleg, életemben nem beszéltem vele. Amióta visszajutottak a fülembe a hírek, csak azon vagyok hogy megváltoztassam magam, hogy megfeleljek, csak ezen kattogok, lehangolt vagyok. Az osztálytársammal próbálok kedves lenni, még jobban mint idáig, holott meg sem érdemelné. Iszonyatosan nagy megfelelési vágyam van, ez fog tönkretenni. Úgy érzem, hogy egy nagy nulla vagyok, az életem semmi, mert van, aki utál. Tudom, nagyon sok ilyen lesz még az életben, ezért szeretnék megoldást találni, megedződni. Tudom, nem vagyok topmodell, de nem hiszem, hogy főként azért nem utálhatnak csak úgy. Köszönöm szépen előre is a válaszokat, segítségeket!

16/L


2010. dec. 10. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért, és a hibás megfogalmazásért, megint beidegesedtem.
2010. dec. 10. 23:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Képzeld 28 éves koromig éltem úgy az életem, hogy az volt a fontos, hogy más mit gondol rólam.

Most 31 vagyok és lesz@rok mindenkit és a véleményét.

Képzeld rohadt boldog vagyok. Ha valami bánt nem gondolok rá, gondolván, hogy úgyis elmúlik ez a rossz érzés.

Ennek köszönhetően tényleg elmúlik, csak hamarabb.

Foglalkozz magaddal, ne a többiekket, ha nem keresnek, akkor ne foglalkozz velük.

Azokkal foglalkozz, akik szeretnek.

Mindenkinek soha nem fogsz megfelelni. Kár erre időt és energiát pocsékolni. Csak az életedet teszed tönkre.

Jó volna, ha erre 16 évesen jöttem volna rá.


Persze nem azt mondom, hogy bunkó legyél velük, ha nem légy jó politikus.

Mosolyogj a szemükbe, mikor azt gondolod, hogy: -Nyald ki a s@ggem!


Fel a fejjel! :-)

2010. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkro elárulom: vannak mocsadék, kétszínű emberek és nem mindenki fog szeretni téged. Még inkább semmire nem fognak tartani, ha csak emgfelelni akarsz neki kés nyalod a seggük. Mert ez kb. az... Legyél már életképesebb, van saját személyiságed, gondolataid, érzéseid, ne másoktól függjél már, mert csak a földbe fognak döngölni. Milliószor. Állj ki magadért, ne akarj mindenkinél bevágódni, mert az is nagyon gáz.
2010. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, utáljon, de NE OK NÉLKÜL!

egyébként köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!