Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magamat. Mit tegyek?

Utálom magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam már évek óta. Vékony testalkatú lány vagyok és ez miatt sokan megszólnak pl. Úristen de vékony vagy, eszel te rendesen stb. És látom azt az undort az arcukon ahogy rámnéznek. Nagyon nehezen tudok hízni. :( van párom de egyszerűen meglátok egy csinos lányt főleg ha a párom közelében van iszonyú féltékenységet érzek és ilyenkor mindig az jut eszembe hogy el fog hagyni mert ő csinos és szép alakja van nem úgy mint nekem. Folyamatosan stresszelek hogy nem vagyok elég jó senkinek és mindent elbénázok. Egyszerűen nem tudom mit tegyek hogy jobb legyen annyi önbizalom növelő dolgokat olvastam, kerestem de egyikkel sem lettem előbbre. :(
2020. jún. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez segít, én sem szeretlek.
2020. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el kivizsgálásra, miért nem tudsz hízni.
2020. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is utálom magam,ez van. Ezt kell szeretni.
2020. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad, nem hülye cikkek olvasgatásával, hanem siker élménnyel. Ez lehet bármi, főzz, süss, játsz, hobbizz, bármi. Pont azzal bszod el, hogy annyira senkinek érzed magad. Van párod is, szeret téged, olyannak amilyen vagy. Ne törődj mások véleményével. Te jól érzed magad a bőrödben? Ha nem, akkor változtass. Téged is zavar, hogy sovány vagy? Ha igen, változtass. Vagy csak az zavar, hogy beszólnak? Mit törődsz bárkivel is? Ha viszont nem tudsz hízni, egy kivizsgálás nem árt.
2020. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!