Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Szerintetek csúnya...

Lányok! Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert még soha sem mondta (még) senki se rám azt, hogy csúnya lennék, se azt sem, hogy helyes srác lennék. Magamra feltételezhetően a 'hányinger gerjesztő', illetve a 'mit akar ez itt?' kifejezőket használnám. Ezért most arra szeretnélek titeket kérni, hogy formázzatok véleményt rólam, van-e esélyem így bárkinél is, vagy inkább ássam el magam, stb. úgyis tudjátok. Aki ezt megtenné, annak előre is nagyon szépen köszönöm! A képet itt tekinthetitek meg: [link]


Amúgy 16/F.



#fiú #kép #felmérés #miértkellilyensokhashtag
2020. jún. 12. 16:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az arcod alapján én alacsony, törékeny termetű típusnak saccollak. Jól sejtem?
2020. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 Az első állítás hamis, mert vagy azt hiszem 187 cm magas vagyok. :D Az utóbbi pedig igaz, mert kicsit vékony vagyok a magasságomhoz képest (olyan 60 kg lehetek). Ha esetleg kíváncsi lennél a teljes önmagamra, csak szólj és beküldök még egy képet. :)
2020. jún. 12. 23:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert van egy New York-i stylist által mondjuk eredetileg elsősorban nőkre kitalált, de a férfiakra is alkalmazott típusfelosztás testalkat (csontszerkezet + rajta a "hús" formája) és arcforma + arcvonások szerint, ami 5 fő típusból és vagy 13 vagy 15 altípusból áll (utóbbira most nem emlékszem pontosan). És mindegyikhez megvan, hogy milyen stílus, anyagok, textilminták, szabás, kiegészítők, hajviselet, stb. illenek. De ezt csak akkor tudom a figyelmedbe ajánlani, ha tudsz angolul. A stylist neve David Kibbe, és ha beírod a Kibbe types men kulcsszavakkal érdemes nézelődni a képtalálatok között. Ami önmagában nem sokat segít, de ha tudsz angolul, akkor ajánlanám figyelmedbe a témában az alábbi két videót:


https://www.youtube.com/watch?v=6yHTkciJGLg


https://www.youtube.com/watch?v=mps88ICStPk

2020. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Elég érdekes.. :D Ilyenről még nem is hallottam. Ma is tanultam valami új dolgot. (: Köszönöm, hogy megosztottad ezt velem, majd még kutakodok a témában, megígérem.
2020. jún. 13. 00:03
 15/19 anonim ***** válasza:
Na jó. Majd még egyszer végignézem én is ezt a két videót, és az arcod, valamint a testmagasságod alapján megpróbállak besorolni. Ha nem megy, akkor majd még lesznek további kérdéseim. De az is lehet, hogy a nőkre megcsinált teszt kérdéseit és a válaszlehetőségeket bemásolom vagy valahogy elküldöm neked. Erről a tesztről van egy külön videója ennek a vlogger lánynak (Aljonának hívják különben, és orosz).
2020. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Csak 16 vagy? Bocsi de én minimum huszon évesnek néztelek,am borotváld le a bajszod,vágass új frizurát fodrászal,próbálj ki más ruha stílust ha anyád tudja ezt anyagilag állni,nálam nem lenne esélyed de szerencsére rajtam kivül van tízezer millió lány aki szerintem össze jönne veled, viszont azt ne várd el hogy egy olyan lányzó aki sminkel,ad magára, átlagosnál feltünőbb jelenség a külseje annak te leszel az élete szerelme, de vannak átlagos külsejű aranyos lányok akik biztos ismerkednének veled, illetve a rendszeres sportal a testedet alakithatod.
2020. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Köszönöm a véleményedet! Mindenki idősebbnek néz, ezt már megszoktam. :D A bajusz leborotváláson elég sokat gondolkoztam már, tervben van a közeljövőben. :) Olyan februárban lett új hajstílusom (két oldalt és hátul a legkisebbre levágva, felül pedig hosszan meghagyva), szerintem ezt meghagyom, megtetszett, meg amúgy is manapság ez a "divat". A ruháimon is változtattam idén, de az is folyamatosan bővül. Örülök, ha úgy gondolod, hogy tetszenék az átlagos külsejű, aranyos lányoknak, megnyugtató érzés! :)) Igen, és valamilyen más sportot is kellene űznöm a kerékpározás mellett.
2020. jún. 13. 21:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Bajussz le, tüsihaj jobb lenne, kockás ing na neeee... Laza polók, farmerrel, esetleg gyúrhatnál valamit.
2020. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 Köszönöm a tanácsokat! :) Valamennyi egyikét be is fogom tartani.
2020. jún. 16. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!