Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok tenni ha nem látom...

Mit tudok tenni ha nem látom magam szépnek?

Figyelt kérdés

Sokan mondjak hogy szép vagyok de szerintem hazudnak!

Régen szemüveges voltam de már megműttettem a szemem, de az őnbizalomhiány megmaradt.

Vékony vagyok sötét hajam van, fehér bőröm és 22 éves lány vagyok. Minden pillanatban elképzelem magam kívülről hogy hogyan nézhetek ki, mennyire előnytelen az arcom! Ez már para vagy túl gondolom?



2020. júl. 2. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent túlgondolsz. A szépség szubjektív, mindenkinek más a szép. Ha azok szerint akik fontosak neked szép vagy, akkor hidd el.
2020. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz józan ésszel, ha idegen emberektől pozitív visszajelzést kapsz, a fiúk bókolnak, nem néznek levegőnek akkor nem lehetsz csúnya.

Én tényleg csúnya vagyok, az emberek beszólnak vagy semmibe vesznek.

2020. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy tudsz úgy élni hogy figyelmen kívül hagyod?
2020. júl. 2. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Képet is majd csatolhatok😞
2020. júl. 2. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy teszek, mintha nem hallanám, aztán otthon kisírom magam.
2020. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ezért "baj" ha naagyon jó barátaid vannak. Nem akarnak megbántani, inkább hazudnak hogy jobban érezd magad

Kedves kérdező, reméljük neked komolyan mondtak, nem csak azért hogy felviditsanak

2020. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hol lehet megnézni a képet?
2020. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is küldheted!

25f

2020. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez segít az önbizalmadban:

https://www.youtube.com/watch?v=LLn2rvdgA7c


Őszintén?:

Aki azt mondja szép vagy az nem akar megsérteni.

Aki azt mondja csúnya vagy az meg akar sérteni.

Az igazság hogy a legtöbb intelligens ember leszarja hogy hogy nézel ki és a lelked alapján ítél meg. A hülyék meg, nos, ha jól megfigyeled akkor ővelük jól elbánik az élet.


Bónusz: Tudtad hogy a külsőd nagyon nagyon sokszor tükrözi a belsődet? Van egy gép ani 90% pontossággal tudja megállapítani valakiről hogy bűnöző-e.

[link]

2020. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!