Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki szerint szép vagyok....

Mindenki szerint szép vagyok. De szerintem nem, mit tudnék tenni hogy szépnek érezzem magam?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Küldj képeket, és én majd megmondom, mi az igazság
2018. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Ugorj át hozzám délután, segítek szépnek érezni magad.
2018. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.Köszi de hát ha azt is mondod hogy szép vagyok szerintem nem igaz


2. De érett ember lehetsz :D

2018. okt. 6. 14:43
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Érettebb, mint gondolod.
2018. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha te mondod :P
2018. okt. 6. 15:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Kozkedvelt vagy a férfiak korében? Ne a szavaknak higyj, hanem a srácot tetteinek, és/vagy a csajok féltékenységének. ;)

De amúgy miért nem hiszed el, áruld már el? :D

2018. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha mások (mindenki) szerint szép vagy, akkor miért magadnak hiszel, hogy nm vagy szép???

Régebben már leírtam egy konkrét esetet. Megismétlem:

Személyesen ismertem egy kb. 17 éves lányt. Szép, sőt gyönyörű volt: szép arc, helyes alkat stb. Ő magát nem tartotta szépnek, ezért bánatában egy 40 m mély bányatóba vetette magát. Eltemettük. Pár évvel később a húga szépségversenyt nyert (persze, nem világszépét).

2018. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elmondom őszintén azért nem érzem magam szépnek mert nem vagyok.. több kapcsolatom is volt és mindig megcsaltak.. És mindegyik nő nagyon szép volt... valószínűleg jobb is volt mint én
2018. okt. 6. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hallottam a női szépségnek 3 kategóriája van: 1. szép, 2. szebb, 3. még szebb.

Kedves Kérdező, ugye te is láttál már nagyon sok "kedvezőtlen" külsejű (alkatú, arcú stb) nőt férjjel , gyerekekkel? Nahát! Azt hiszed, hogy minden férfi világszépét akarja feleségnek? Voltak kapcsolataid? Rendben. Elment a fiú? Tényleg azért ment el, mert kevésbé szépnek tartott? Nem véletlenül azért, mert nem bírta hallgatni a sopánkodásod a szépséged vélt hiánya miatt? Ki a fenének van kedve örökké hallgatni ilyen sopánkodást? Persze, ezt az okot csak feltételezem...

2018. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát.. általában ha járok valakivel nem hangoztatom... illetve volt aki a szemembe mondta hogy annak a csajnak "jó a segge" de majd talán vissza jön hozzám -_-
2018. okt. 6. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!