Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem látom a nőket szépnek!?

Nem látom a nőket szépnek!?

Figyelt kérdés

Túl magasak az “elvárásaim” lányokkal/nőkkel szemben.. Kevés nőt látok szépnek, mindig akaratlanul megtalálom a hibát, ami a helyében engem zavarna... Még modellek közt is.. Nem tudom mi az oka, de kezd zavarni és elgondolkodtat. Főleg ha mutatnak egy lányt, hogy milyen szép, nem értem hogy mit látnak benn 😅 vagy csak ritkán.. Lehet hogy köze van ahhoz, hogy nem tudom magam sem elfogadni? Mert magamat sem láttam soha szépnek... Félreértés ne essék; nem úgy nézek az emberekre, hogy keresem a hibát, hogy majd ettől elfogadóbb legyek magammal!

Viszont fiúkkal/férfiakkal kapcsolatban teljesen máshogy vagyok.. Bennük előbb megtalálom azt, ami vonzó, és nem is veszem észre az apró hibákat.. Valakinek ötlete, hogy mi lehet ez? Van valaki hasonló helyzetben?

17 éves lány vagyok.



2019. júl. 4. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából természetes dolog, csak kicsit túlzásba viszed.
2019. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek teljesithetetlen elvárásaim a nőkkel szemben, mégis százból max egyet-kettőt látok szépnek. És miután megszólaltak, már őket se. 40/f
2019. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel te lány vagy és heteró ezért nem baj ez. Neked a fiúkat kell szépnek látni úgyis.
2019. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!