Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtassak a nevetésemen?

Hogy változtassak a nevetésemen?

Figyelt kérdés

Mindig mikor van valami vicc meseles stb.. ugy erzem hogy a nevetesem inkabb elrontja az egeszet xd

hogy nevessek ugy mondjuk mint zsoze?



2020. júl. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy, nem tudod megváltoztatni úgy, hogy ne legyen erőltetett hangja. Nem rontja el amúgy az egészet, én is ráparáztam erre mindig, de hidd el, senki nem fogja kritizálni a nevetésed. Ha viszont erőlteted, az fel fog tűnni hamar.
2020. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nincs olyan ember akit ismernék és a nevetése elrontaná a hangulatot. Valószínűleg a tiéd se rontja el.
2020. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass rájuk! Mindenen lehet változtatni! Csak próbálkozni kell. De jól mondták: Ne stresszelj rá, azzal csak rosszabb lesz. És el fognak így is fogadni de ha változtatni akarsz akkor menj és változtass.


Én kicsit kandzsal voltam az egyik szememre. Lehet rajta változtatni? Abszolút nem hisz genetika, apámtól örököltem. Mit csináltam? Próbálkoztam!

Először: minden nap tágra nyitottam a szemhéjam, feszítettem ahogy tudtam. Sikerült-e? Nem! Mit csináltam? Tovább próbálkoztam!

Másodszorra: a tükör előtt próbálgattam a mimikámat és rájöttem hogy csak akkor látszik jobban ha a bal oldalon mosolygok, a jobb oldalon pedig nem. Ezért minden mikor tükörbe néztem 5x villantottam egy jobb oldalas mosolyt. Sikerült átszoknom? Sikerült! Az esetek 10%-ában mosolygok már csak a bal oldalra. De még nem volt tökéletes még mindig látszott.

Harmadszor: elkezdtem edzeni a szemhéjamat mint egy izmot. Kiderült hogy rémgyenge. Először 5x-ri nyitásnál elfáradt az izom. Ma már 40x ki tudom nyitni és nem fárad.

Végül sikerült elmúlasztani és nem voltam kandzsal.



A hangom is túl magas volt. Abban ez a tutorial segített mivel ötletem sem volt hogy hogy kezdjek bele. https://www.youtube.com/watch?v=pHbq6cGMHag&t=148s

Nem sokkal de mélyebb lett a hangom... Ez már nekem elég volt.



Hidd el hogy lehetséges és akkor megvan az első lépés!

Pl:

Gyakorolj olyan nevetés a szobádban vagy ahol nem hallják ami neked tetszik. Minden nap minél többször.

Majd nézz vicce videókat, kabaréműsorokat és koncentrálj csakis végig arra hogy úgy nevess mint ahogy begyakoroltad.

Ez nem készpénz de az agyad át fog állni ha sikerült. Ha már én hiszek benned az fél siker. :)

2020. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetek semmit, csupán nem érzem jól magam, mikor nevetek:D


#3 Szép, grat a kitartásodhoz! És köszi!

2020. júl. 6. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Van videó a nevetésedről? Mi is a gond vele?


A nevetés felszabadultság. Ha meg akarod változtatni erőszakkal akkor az vajon felszabadult lesz?

2020. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen felszabadult lesz, a változtatás és az erőltetett nevetés nem ugyan az. Videót nem csinálok. :D
2020. júl. 7. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki viccesen nevét általában azon csak még nagyobb a nevetés szóval ez miatt nem aggódj szerintem. Én se ismerek senki olyat akinek nevetése el tudna rontani egy viccet
2020. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!