Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek , ha megbántam az...

Mit tegyek , ha megbántam az egész életemet?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és sok mindent megbántam , nem érettségiztem, nem sportoltam verseny vagy amatőr szinten. Ennyi évesen szerintem már késő elkezdeni ezeket , nagyon szomorú vagyok ez miatt. Tik is vagyok vele így?

2020. júl. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr szinten soha nem késő elkezdeni sportolni, a gimit meg estin is befejezheted. Ha változtatni akarsz, akkor tudsz. Én 25 évesen szakmát és sportot is váltottam, szóval nem csak írom ezeket, hanem tényleg átmentem rajta. Nekem megérte, neked mef a te döntésed.
2020. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem még nem késő változtatni.

A gimit bármikor befejezheted, sportot szintén bármikor elkezdheted.

Van olyan, aki 50 évesen jön rá mindezekre.

2020. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj egy újat.

Életmód váltás. Élettér váltás. Karrier váltás.

2020. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan 40 évesen érettségiznek. 24 évesen nem késő elkezdeni sportolni!!


Ha változtatni akarsz, kezdd el most!!

2020. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egyáltalán nem késő,sőt még előtted az élet,érettségit simán lehet,akár diplomád is ha akarod ,ne ad fel akárki akármit mond,küzdj az álmaidért.

Viszont ha ezt szeretnéd most ted meg mert minél tovább vársz annál depressziosabb leszel ez miatt.

Ki tudja lehet 15 év múlva találkozunk ,mert te leszel a kezelő orvosom,sose lehet tudni,csak ne ad fel.

Nagybácsikámnak tele beszélték a fejét hogy ő semmire se jó,és ne kezdjen semmit se az életével az lett a vége hogy 30 évesen fölkötöte magát.

Gyönyörü az élet, még nagyon fiatal vagy bármi lehetsz ,orvos,jogász,stb,ne ad fel.

Sajnos az élsportot gyerekortol kezdve kell csinálni ezért élsportolo már nem lehetsz,de ha sokat gyakorolsz mehetsz tesi szakra,vagy lehet belőled valami féle edző,ne ad fel,és légy nagyon boldog,drága.

2020. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerencsés vagy.


Életem legjobb pillanata volt mikor megbántam az egész életemet. Szerintem ekkor válik a ember mindenkiből. Meg sem gondolnád hány ember volt már azon a ponton mint te. Most a te döntésed hogy Változtatsz rajta vagy Beletörődsz.


Azzal hogy "megbántad az egész életedet" ráeszméltél hogy van hová fejlődnöd. Amire szükséged van az a MOTIVÁCIÓ ami miatt elkezded ezeket a dolgokat. A rossz hír hogy a motivációdat neked kell megtalálnod és a "Miért?"-ekben kell keresned.

Pl:

Miért akarsz érettségizni? Azért hogy jobb munkám legyen!

Miért akarsz jobb munkát? Hogy többet keressek!

Miért akarsz többet keresni? Hogy a leendőbeli fiamnak többet adhassak mint nekem volt!

Stb..

(Van egy videó ami jól elmagyarázza de nem találom)



Ez a rövid videó mutatja a jelenlegi státuszod és a jövőbeli lehetőségeidet:

https://www.youtube.com/watch?v=_HEnohs6yYw

2020. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah,hol jársz érettségizel már idén
2020. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek két élete van. A második akkor kezdődik,amikor ráébred, hogy csak ez az egy van. Teneked most jött el a pillanat. Örülj neki, sokan csak későn ismerik ezt fel.

Ami az érettségit illeti, rengeteg szakmában tudsz kimagaslót nyújtani anélkül is. Sportolni meg ne azért akarj, hogy "eredményt" érjél el, hanem a mozgás öröméért, és az egészséged megőrzéséért.

2020. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!