Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondják, hogy gyakorolj...

Mondják, hogy gyakorolj önismeretet. Azt konkrétan hogyan kell, milyen útokon, módokon?

Figyelt kérdés
József Attila is erről beszél a híres ,,...csak másban moshatod meg arcodat'' idézetben?

2020. júl. 9. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

16 personality test - van magyarul is.

Visszajelzés kérés (bár ez magyaroknak teljesen ismeretlen és általában xarul is csinálják) - ez a Johari ablak növelésének egyik módja.

2020. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És big5 test, de abból értelmes magyar változatot nem találtam.
2020. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy maszlag, kérdező. Senki sem ismeri magát. Az iagzán éles tükröt majd a párod fogja eléd tartani.
2020. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Párom? Hát ha lesz.

De míg egyedülállóként élek, arra vagyok kárhoztatva, hogy nem szembesíthetem engem magammal?

"Párom"on kívűl más emberek visszajelzéseinek átlagolásával azért nem lehet leszűrni bizonyosan dolgokat hogy ilyen meg olyan vagyok? Jó, biztos hogy velük nincs olyan belsőséges, intim kapcsolatom meg ilyenek, de mégis.

Lehet az a válasz, hogy igazán egy hábórús helyzetben mutatkozna meg valódi énünk, amiről fogalmunk sem volt, hogy van...

2020. júl. 10. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj bele minél több olyan éles helyzetbe, ami a komfortzónádon kívül esik. Hiszen csak azt ismered többnyire, ami belül van.


Ezenkívül sok visszajelzés kell másoktól, és ajánlom azt is, hogy vedd fel magadat videóra, ahogyan beszélsz valamiről, és nézd vissza. Az sokat segít az önelfogadásban.

2020. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat 5 ös! Az a baj, hogy azt is utálom ha fényképeznek.

De a háborús dologgal akkor egyetértesz, ugye? Ha valami, akkor az biztosan komfortzónán kívűlre esik.

2020. júl. 11. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!