Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak egy férfi mellett...

Miért csak egy férfi mellett érzem magam értékesnek?

Figyelt kérdés
Ha szakítanak velem, akkor értéktelennek érzem magam. De amikor elkezdek járni valakivel és azt mondja, hogy milyen csodálatos vagyok a legjobb dolog az életében, akkor meg hirtelen nagy önbizalmam lesz, mert végre kapok pozitív megerősítést. De ha egyedül vagyok, és látom, hogy más nőket nem csap be a párjuk, és kitartanak mellettük, akkor csak még rosszabbul érzem magam.
2020. júl. 19. 18:45
 1/10 anonim válasza:
47%

Pasifüggő vagy, tipikus. Sok nő van ezzel így, mondjuk én nem igazán fogom fel, mitől vagytok ilyen kis szerencsétlenek.

37N

2020. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, mert eddig nem sok kapcsolatom volt, és sokat voltam egyedül.
2020. júl. 19. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert semmi önbizalmad nincs. Valahol ezt a mintát láttad, ezt nevelték beléd talán.
2020. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Férfi nélkül is értékes vagy, próbáld meg "magadat dicsérni", legyél büszke magadra. Attól, ha valaki elhagy még nem leszel értéktelen. Másokat nézni nehéz, főleg ha a saját életében az embernek még vannak hiányosságok, ne azt nézd, hogy a másiknak bezzeg milyen jó, hidd el mindenkinek megvan a maga baja.

Az viszont jó dolog, ha egy férfi megdicsér arra pozitívan reagálsz és annak tudsz örülni, erőt ad. Sokaknál mit sem számít pár szép szó...

2020. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
1, én meg azt nem fogom fel, mitől ekkora tapló valaki.
2020. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
30%
5 - Vannak akik szeretik körbenyalni az embereket, és vannak, akik megmondják az igazat. Te a nyalogatós típus vagy, én pedig a valóságban élek. Nem is én vágok eret magamon, ha nincs mellettem egy hím.
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
6 - Ebben a kérdésben semmi olyan nem hangzott el, amiből erre lehetne következtetni.
2020. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
"1, én meg azt nem fogom fel, mitől ekkora tapló valaki." Nem tapló, csak kihagyja az álszent rózsaszín nyáltenger csomagolást.
2020. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék mélyen belemenni ebbe a vitába, de drága 1-es, őszintének úgy is lehet lenni, ha nem nyalod körbe az illetőt. Nem csak a 2 véglet van, tudod, nem minden fekete-fehér. ;)


Drága Kérdező, valamennyire mindannyian függünk az ilyen dolgoktól, nyilván mindenkinek jól esik, ha udvarolnak bókolnak neki, aztán ha meg visszautasítják, egy darabig mindenkit padlóra küld. Mindenki függ a külső történésektől, de idővel lehet edződni, a lényeg, hogy még ha szomorú is vagy, ne érezd magad totál értéktelennek attól, ha 1 (vagy egy pár) embertől visszautasítást kapsz. Találj magadnak elfoglaltságokat, töltsd az idődet hobbikkal, hogy ne csak a fiúról szóljanak a napjaid, mert ha vége van, akkor marad a hatalmas űr.

2020. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!