Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha úgy érzem, hogy pár...

Néha úgy érzem, hogy pár évvel fiatalabb vagyok, és amikor azon gondolkodom, hogy milyen jó lesz, ha X éves koromra már elérem ezt a célt, hirtelen rájövök, hogy már most X éves vagyok. Ti hogy birkóztok meg hasonló helyzettel/ Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon el szoktam ilyenkor szomorodni, hogy mostmár, erre az életévemre már nem tudom elérni, hanem csak később. Oké, ez nem hangzik olyan brutálisnak, hiszen most attól még ugyanúgy neki tudok állni, amúgy se számít, mikor leszek kész, csak ez olyan rossz, még mindig úgy érzem néha, hogy 15 év körül vagyok, és ha most elkezdek valamit, még fiatalkorom alatt elérem, aztán puffanok egyet, hogy azon én már pont túlvagyok:'D

2020. júl. 19. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd jön mikor jönnie kell
2020. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!