Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gátlástalanabb akarok lenni!...

Gátlástalanabb akarok lenni! Milyen mantrákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Csak az írjon, aki hisz benne, és tud értelmes választ adni!

köszi:)


2010. aug. 3. 16:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, javítok. teljesen gátlástalan akarok lenni. Tudom, hogy ehhez nem elég az, ha csak mantrákat motyogok, de viszont biztos vagyok benne, hogy sokat segít.
2010. aug. 3. 16:12
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz gátlástalanabb lenni? Be akarsz illeszkedni a tömegbe? Nem jó így, hogy nem vagy az? (Ill. nem eléggé?)
2010. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mantrát szeretnél?Mi sem egyszerűbb ennél: -Gátlástalan vagyok,gátlástalan vagyok,gátlástalan vagyok:)...és így tovább.Közben pedig elképzelni,milyennek is látod magad gátlástalanként(milyen szeretnél lenni)és nem engedni a képből.
2010. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy minél jobb a kedvem, annál gátlástalanabb vagyok, szóval be happy! :D Meg az energiaital is azzá tesz!
2010. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 pohár bornál már gátlástalanabb vagy,és józan is még:D
2010. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első..miért szerinted örülök annak, hogy gátlásos vagyok?-.-

2. válaszolónak, köszi...:) remélem beválik.

2010. aug. 4. 12:53
 7/10 A kérdező kommentje:
meg a többiekenek is thx, hogy időt szántak a kérdésre. Egyébként én leginkább sportolás után vagyok a legszabadabb..csak ugye ez az érzés is mulandó...:(
2010. aug. 4. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleges félénkség miatt Vagy gátlásosabb,próbáld meg a következőt:Ha érzed,hogy bármi zavarni kezd,ha szorongani kezdesz,tudatosan engedd el az érzést.Képzeld el,amint elhagyja a testedet,átmegy rajta,kimegy belőle.És a lelki szemeid előtt folyamatosan lásd magad olyannak,amilyen lenni szeretnél.Illetve mosolyogj sokat,a saját tükörképedre is,ez nekem nagyon sokat segít adott helyzetben!
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg feloldódni:D sokat segít:) nekem régen a barátaim azzal segítettek hogy ne legyek ilyen gátlásos hogy végig kellett szaladnom egy utcán ahol nagyon sok ember volt takaróval a fejemen sörrel a kezemben és közbe azt kiabálni hogy h*lye vagyok xD jó móka volt és azóta nem vagyok annyira gátlásos:D
2010. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsóXDXD Majdnem leestem a székről:)lol

Hát, mindent megteszek, köszönöm:D!!!

2010. aug. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!