Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes önismerettel, önfejles...

Érdemes önismerettel, önfejlesztéssel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van e eredménye? Én eddig még csak 1-2 ilyen könyvet olvasgattam ebben a témában, az is megfordult a fejembe hogy elmenjek egy önismereti tréningre, de vajon használna? Lenne értelme?
2020. aug. 8. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Neeeeeeee! Csak kidobott pénz!


Mindenkiben benne rejlik a képesség, hogy felfedezze saját magát! Mindenkiben! A hibáidat azért teszed, hogy tudat alatt tanulj belőlük! Csak azt kell megtanulnod hogy ezeket észrevedd és értékelni tudd!


Ha ez mind meg van, akkor rájössz majd, hogyan tudsz változni olyan irányban, ami saját magad számára jobb életet eredményez.


Ha nem tudod mit kezd magaddal, mit tanulj, ki az aki hozzád illik, akkor belsőhangra figyelj, indulj el, hibázz és tanulj!


Ez a leghasznosabb amit tanácsolni tudok, és a képzésekre és könyvekre kidobott pénzeket inkább az életed megélésébe fektesd, minthogy olyan kóklereknek add, akiik ideig-óráig elhitetik veled, hogy ők megtudják mondani a tuti (főleg, ha olyan köntösbe csomagolják, hogy ők sem tudják a tutit.).

2020. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

IGEN MEGÉRI!

Csak gondolj egy híres testépítőre aki évekkel ezelőtt elhatározta hogy kigyúrja magát és mára megcsinálta. Fizikálisan egy "adonisz" lett. Ezután gondolj a lelkedre,és arra ha te is ugyanannyi energiát fektetsz a belső értékeid fejlesztésébe, mint amennyit ő az izmai növekedésébe fektetett, akkor te mennyivel előrébb leszel nála.


A testünk múlandó, de a lelkünkkel nem igazán tudjuk mi történik. A mai ember mégis beleb*zult a materalizmusba.


Ha van rá pénzed, mindenképp megér egy próbát kipróbálni a tréninget. De egy alkalommal nem mész sokra valószínűleg. Könyvekkel sincs baj, de nem mindegy mit olvasol.


Én jógázom, és nagyban megváltoztatta az életem. Úgy indultam neki hogy majd egy jót nevetek mindenkin, aztán úgy távoztam, hogy el sem hittem mennyire megnyugodtam tőle.

2020. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Persze tréninge válogatja, MELYIKET érdemes elvégezni.


Az egész életed megváltozhat, ha a véleményed megváltozik önmagadról. Ugyanis minden, amit elérsz, az a saját magadba vetett hited és bizalmad eredménye.

2020. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!