Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szívem teljesen mást mond,mi...

A szívem teljesen mást mond,mint amit gondolok. Nem tudom mit tegyek.... Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 00:48
 1/7 A kérdező kommentje:
😞😞
2020. aug. 15. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szokott ez így lenni. :)

Mást mond a szív, és mást az ész.

Mondanám, hogy hallgass a szívedre, de nem tudom, hogy miben is.

Mivel bővebb infót nem írtál, így csak ennyi amiben tudtam - talán - segíteni.

2020. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

A szívem azt mondja, ne fogjam vissza magam, ne féljek kimutatni, hogy mit is érzek iránta, még hogyha 1 hét múlva megy is vissza, (külföldön él), egyszer élünk,ki tudja mikor találkozunk újra, és még ha nem is meri bevallani nekem, érzem, hogy ő is ugyanúgy érez irántam... úgy szeretném elmondani neki, hogy mennyire szerencsésnek érzem magam, hogy megismerhettem, és hogy “van nekem”,és istenem úgy szeretnék vele lenni...

Az eszem pedig, hogy ne legyek önző, ne nehezítsem meg a helyzetet azzal, hogy esetlegesen szerelmet vallok neki, (kb 2 éve már megtörtént, most találkoztunk újra), neki megvan a kinti élete, és nem várhatom el azt, hogy távolsági kapcsolatban legyünk, mert egyrészt valljuk be, nehéz... de leginkább az, hogy nem szeretném neki megnehezíteni a hazamenést.

2020. aug. 15. 01:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, most hallgass a szívedre, aztán meglátjuk mi lesz.

Ha meg sem próbálod, örökké azon rágodsz majd, hogy nem tetted meg, amit szerettél volna.

Rövid az Élet ahhoz, hogy ilyesmi miatt ostorozd magad.

Ha pedig mégsem válna be, legalább tovább tudnál lépni.

2020. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék nagyon nyomulós sem lenni... azt mondta egyszer, hogy kezd belém esni, és hogy nem szeretne komoly kapcsolatot ameddig itt van, de olyanokat csinálunk mintha együtt lennénk...
2020. aug. 15. 01:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen igazad van, köszönöm :)
2020. aug. 15. 02:18
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt tedd amivel együtt tudsz élni!
2020. aug. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!