Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Naplót akarok írni, de nem...

Naplót akarok írni, de nem tudom hogyan kezdjem el. Mit írjak benne, stb. valaki segítene, aki ír naplót? (priviben is írhattok)

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

az érzéseidet,meg hogy mi történt veled az elmúlt napokban.....

kezd azzal szerintem ami nemrég történt veled hogy a múltadból is legyen egy kis részlet benne, összefoglalhatnád az elmúlt év fontos eseményeit amelyekre emlékezni szeretnél.

ezután pedig minden nap vagy héten írd bele hogy mi a helyzet..

2012. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd el írni a nap elejétől kezdve az eseményeket és mindent ami eszedbe jut erről vagy bármiről. Előbb-utóbb letisztul a dolog és kialakul hogy miről, mennyit, hogyan írsz.
2012. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sok éve vezetek naplót.

Mivel elég rossz a memóriám valamiért, olyan dolgokat írok bele, amikre emlékezni szeretnék. Sokszor az aktuális gondolataimat, érzéseimet is beleírom.

Nagyon ajánlom hogy elkezdj naplót írni. Sokszor az ember azt hiszi, hogy valamire örökre emlékezni fog, aztán eltelik egy év, és már el is felejtette... Nagyon sok dologban hasznos lehet.

2012. dec. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!