Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ezt? Mi lehet ez...

Miért érzem ezt? Mi lehet ez ? Valami betegség esetleg ?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szoktam furcsa dolgokat érezni. .. Pl ha a szüleim vesznek nekem valamit , azt érzem hogy ne költsenek rám annyit mert nem kell. Vagy pl ne főzzenek nekem mert rosszul esik hogy miattam olyan sokat dolgoztak vele és nem kellett volna . Fogalmam sincs mi lehet ez kérlek segítsetek!



16/L


2020. szept. 26. 15:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A szüleim előtt valahogy nem tudok erről beszélni. .. Van egy öcsém aki el van kényeztetve. .. velem igazából alig van foglalkozva. .. levegőnek néznek. ....


Ugye év végén fogok vizsgát tenni és az egyik tantárgyból külön tanárra volt szükségem, de a szüleim azt mondták hogy nem fizetik mert ők feleslegesen nem fognak költekezni. ....


Úgyhogy most van egy pici munkám hetente egyszer .


De persze a harmadikos öcsémnek most lett több száz eurós telefonja, rosszul tanul a suliban , lusta. ...



Mit lehet tenni szerintetek még ?

2020. szept. 28. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!