Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 22 éves vagyok és nincs...

22 éves vagyok és nincs kocsim ezáltal nem érzem magamat férfinak ? Ez normális ?

Figyelt kérdés
Szerintetek ?

2020. szept. 26. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyen kisebbségi érzései vannak, soha semmi nem lesz jó neki. Ha nincs kocsi az a baj, ha van kocsi akkor nincs ház, ha van ház akkor nincsenek fullos nők, ha van fullos nő akkor sincs még család, ha van család akkor nincs elég pénz, ha van elég pénz akkor sem futja még luxusnyaralásra, nincs mivel flexelni, stb. Olyan dolgokkal akarod pótolni a személyiséged hiányát vagy hibáit, ami csak ideig-óráig adna biztonságérzetet.
2020. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Irigyled őt? :)

[link]

2020. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted egy férfi, csak akkor férfi, ha van kocsija?

Nem ezt nevezik "pót pénisz" effektusnak?

2020. szept. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hogy-hogy nincs kocsid?

Fogadjunk még pálinkát sem főztél, és a barátnődet sem pofoztad meg.

Komolyan, nem is értem az ilyeneket, hogy meri magát FÉRFI-nak nevezni? ;)

2020. szept. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Itt az a kérdés, hogy miért szeretnél kocsit, milyet szeretnél, és amit megengedhetnél magadnak boldoggá tenne e? Igazán nem személyeskedéssből, de ha materialista módon néznénk a világot, soha nem lenne elég az, ami épp van.
2020. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1es hát igen , egy pár éves középkategóriás autot szeretnék , és pontosan tudom ha meg lenne akkor meg azért lenne rossz kedvem mert nincs szép nagy házam és szép csajaim ,
2020. szept. 27. 11:51
 7/12 A kérdező kommentje:
2es a férfit nem , de a kocsiját igen :-)
2020. szept. 27. 11:51
 8/12 A kérdező kommentje:
3 as , most hiába írod ezt szerintem ez így van ,régennis már az őskortól és az ókortól kedve a férfinak volt a dolga az anyagi javak megteremtése , tehát régen is ahhoz adták a szüleik a lányukat akinek legalább volt egy kicsi földje háza stb. Most is ugyanez van csak most nem azt nézik mint régen a neandervölgyi nőstény hogy a hím párja mekkora mamut hús hozott haza hanem hogy a pasim mennyi pénzt hoz haza ,vagy nem azt nézi egy parasztlány mint régen hogy hány lova van ennek az úrnak hanem hogy milyen kocsid van ,vagy nem azt nézi egy fiatalasszony hogy mennyi földbirtoka van az úriembernek hanem hogy milyen mekkora háza lakása van , ugyanazok a szerepek mint 1000 évvel ezelött csak értékek változtak , és ebben nincs is semmi gond hisz a nők sajnos ugyanazért a munkáért sokkal kevesebbett keresnek mint a férfiak ,ezáltal nem csoda hogy azt nézik kinek van több anyagi java , ha én is nő lennék pláne szép nő és egy férfinak 30 éves korára nincsen mondjuk egy sima rendes kocsija számomra az a férfi nem lenne imponáló és férfias ennyi
2020. szept. 27. 12:03
 9/12 A kérdező kommentje:

4 es sajnos nincs :-D


Utálom az alkoholt és soha életemben nem ittam :-)


És nőt sosem tudnék bántani sem fizikálisan sem mentálisan

2020. szept. 27. 12:07
 10/12 A kérdező kommentje:
5 ös azért szeretnék kocsit mert legalább egy kis ideig boldog lennék tőle , az amit kinéztem nyilván nem az a kocsi ,amit ha kívánhatnék egyet akkor azt kivánnám ,és tudom ha meglenne utána már jobbra vágynék de legalább egy kis ideig boldognak érezhetném magam
2020. szept. 27. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!