Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sírás normális viselkedés...

A sírás normális viselkedés egy férfinál?

Figyelt kérdés

Néha mikor minden összejön, van hogy elvonulok és csak spontán rám tör a sírás. Ilyenkor minden negatív történés előjön bennem. Eszembe jutnak a nagy szülők akik már nincsenek velem. Eszembe jut minden az , hogy pl miért sértettem meg olyan embereket meg akiket nem kellett volna (azóta persze jóba vagyunk, de akkor is néha furdal). Nem sűrűn van ez , mondjuk 3-4 havonta.


A párom, barátaim erős kitartó embernek tartanak. De néha valahogy jól esik kiadni ezt a furcsa nyomasztó érzést magamból. Ti mit gondoltok ? Ez már a hibbantság határa ?


2017. ápr. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem lesz kevesebb attól hogy sír. És ez nem nyavalygás.

Teljesen megértem a szituációdat, de mindenféle bántó vagy negatív szándék nélkül szerintem fel kéne keresned egy szakembert. Láthatóan ezeket az eseteket neked nehezebb feldolgoznod. És ez az átmeneti könnyítés csak halogatja a probléma megoldását.

2017. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nem normális, sose lesz beloled igazi ferfi.
2017. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan ez, mint a nőknél a fingás.
2017. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, akinek vannak érzései, az sírhat is. Napjaink hibás férfieszménye, hogy a férfiak sose sírnak. Nézd meg a Bibliát, még Jézus is sírva fakadt a barátja halálakor! Nyugodtan sírj, ha attól jobban érzed magad!
2017. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyavajgás férfiatlan, a sírás az más. Szerintem ez nem is női/férfi dolog, hanem emberi. Amit pl. leírtál, az akárkivel megeshet, nemtől függetlenül, és semmi probléma nincs vele, teljesen természetes.
2017. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majd ha lesz gyereked s agyonverik akkor is sirjal nehogy megvedd, nyamnyila.
2017. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!