Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek úgy színész, hogy az...

Lehetek úgy színész, hogy az ég világon semmi tehetségem nincs hozzá?

Figyelt kérdés
Már nagyon kis korom óta színész szeretnék lenni, mintha belém lenne kódolva, de szerintem nincs hozzá tehetségem. Nem is tudnám magam máshol elképzelni, mint a színház. Ráadásul felvételi előtt állok. Szóval kétségbe vagyok esve.

2020. okt. 22. 07:23
 1/5 belapus ***** válasza:
100%
A mai Magyarországon, ahol a kontraszelekció a legfőbb értékmérő, a tehetség, szakértelem csak sokadrangú.
2020. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, mert rengeteg tehetségtelen, rossz színész van itthon, és külföldön egyaránt. Legyenek jó kapcsolataid, dúródj be a megfelelő körökbe, és sima liba.
2020. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehetsz, de sok értelme biztos hogy nem lenne.

2020. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de inkább ne égesd magadat. Nem sértésből mondom.
2020. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg azoknak sikerül ez, akik amúgy gazdagok, befolyásos családból származnak. Pl Páris Hiltont is benyomták filmekbe, pedig 2 mondatot nem tudott affektálás nélkül elmondani... De hát a világ egyik leggazdagabb emberének a gyerekének ezt is elintézik. Egy átlagos embernek szerintem tehetség nélkül kisebbek az esélyei. De ilyenre is volt már példa, ha aaki nagyon kitartó és tényleg mindent elkövet ezért+szerencséje is van.
2020. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!