Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok társas ember Ez baj?

Nem vagyok társas ember Ez baj?

Figyelt kérdés

Barátaim, szüleim is azt mondják, hogy többet kéne velük legyek, de... én nem szeretem az embereket. Nem vagyok depressziós, csak szimplán úgy érzem, hogy az ember társas élőlény rám nem lett igaz. Azt mondják, hogy nem esik jól nekik, hogy nem törődök velük. Hiába mondom nekik, hogy ez nem személyes, hanem én ilyen vagyok. Nem vagyok Introvertált.. ha akarok tudok beszélni az emberekkel, de ilyen nem nagyon szokott lenni..

baj van velem, vagy vannak mások is ilyen személyiséggel?


2020. okt. 24. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek másban van az erőssége. Baj akkor van, ha a születésedtől a halálodig nem tudod kihasználni ezt az erősséget és ezáltal elérned a maximális potenciálodat. Átérzem, amit leírtál, én kifejezetten introvertált vagyok. Ettől függetlenül az emberi kapcsolatok nagyon fontosak, már csak azért is, mert kutatások szerint sokkal tovább fogsz élni, ha minőségi emberi kapcsolatokat ápolsz. Az alábbi TED előadásban épp erről a kutatásról beszélnek:


[link]

2020. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, de akkor ne keresd az emberek tarsasagat. Elj egyedul!
2020. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik tisztán, hogy leszarod őket.
2020. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!