Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyám unoka teetvérétől én...

Anyám unoka teetvérétől én örökölhettem tehetséget?

Figyelt kérdés

Elve nem tudom még hogy mükődik ez a tehetség dolog. Egy nagyon régi ősunkhöz nyúlhat vissza aki gyakorolt vmit és tehetséges lett?! Az vitte tovább de vki csak megszakította ezt a tehetség szálat. És van olyan aki folytatta.


Na most az egyetlen akit ismerünk a családban az az anyám unoka testvére, vagy a fél unoka tesvére, aki tud rajzolni. Na most én vagyok az egyetlen aki még tud úgy h nem szeretek. 😅 de persze már sokat gyakorlok h profi legyek.


2020. okt. 28. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Örökölni csak lefelé lehet.

Ha te az unokatestvéred gyermeke vagy unokája is vagy egyben, akkor lehet, hogy örököltél tőle.

A helyzet inkább az, mit a kifejtésben írsz, a régi közös ős.

Bár nem hiszem, hogy a rajzolási tehetség örökletes lenne, de ez már csak magánvélemény...

2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínűtlen.
2020. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!