Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám azt elérni, hogy...

Hogy tudnám azt elérni, hogy ne érdekeljen mások véleménye? :c

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó vagyok, átlagos kinézetű (most dauerolt barna haj, zöld szem, nem is vékony, nem is kövér), jó tanuló. Visszahallottam már hogy kibeszéltek és ez annyira rosszul esik mindig, hogy a szemembe meg szépeket mondanak. (nem vagyok szép, hogyan öltözködök, nyomi, csúnya, streber) Most is új a frizurám(dauer) és nagyon félek attól, hogy mit fognak gondolni az osztálytársaim, meg így az egész iskola, biztos fogják mondani, hogy nagyon nagyon szarul áll meg minden :( Hogy érhetném el, hogy "leszarjam őket", bocsi a kifejezésért..


18/L



2020. nov. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért csináltattál ilyen frizurát? Gondolom mert neked ez tetszik és ilyen a stílusod. Ha ebből a célból vsináltattad, akkor úgyis magad miatt ilyen, vagyis nem kell velük foglalkozni. HA viszont nekik akarod hogy tetszen, akkor miért ilyent csináltatsz?
2020. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekik kell megfelelned, hanem magadnak.

Ezért próbálj meg felül emelkedni azon, hogy miket hordanak össze, és figyelmen kívül hagyni. Ha azt látják, érdekel amit mondanak, hatással van rád, már el is érték a céljukat, hogy TE rosszabbul érezd magad. Ne csak nekik legyen sz@r, hanem neked is. Aláássák a hangulatod. Ne hagyd!

Ha strébernek neveznek, az is csak azért, mert irigyelnek valamilyen szinten, és inkább megvetően beszélnek róla, mivel aki okosabb, mint ők a - szerintük - nem menő. Hát aztán! Sajnáld le őket. (finoman szólva.)

2020. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem nekik akarom hogy tetszen, csak nem bírom a negatív kritikát, könnyen elérzékenyülök, ha rosszat mondanak rólam (bocsi ha rosszul fogalmaztam). Azért köszönöm😁


2. Nagyon szépen köszönöm a választ!😊 Igyekszem csak magamat látni a középpontban, csak úgy nehéz, hogy érzem azt, hogy én vagyok a téma.. De próbálkozom, köszönöm szépen, ez most kellett!

2020. nov. 8. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban mindenki csak magával foglalkozik és csak magát nézi. Aki nem, annak nincs élete.

Így hát viseld azt a ruhát, amelyik neked tetszik, vágass frufrut, rúzsozd ki a szád, és járj abban a magassarkúban magabiztosan.

Most ilyen nőcis dolgokat hoztam fel példának, de azért, mert szerintem ez a fajta fejlődés segít a magabiztosságban. Persze, ha ezekben a dolgokban egyre jobban megtalálod önmagad.

2021. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!