Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem mondták el, amikor...

Miért nem mondták el, amikor mindenki tudta, tényleg az egész osztály? Bővebben lent

Figyelt kérdés

van egy srác, aki már fél éve jér egy csajjal az osztályból. mindenki tudta, csak én nem. miért?

a másik:

a legjobb barátnőm (volt) nem mondta el, h elmegy a sulibol. ezt is szinten mindenki tudta...

csak én nem.

miért??????

mi baj van velem?

hhogy soha nem hallottam egyikről sem?

MIÉRT??????????????????

nagyon szarul vagyok még most is miatta

:'( :(


2010. aug. 11. 20:18
 1/6 M@x ***** válasza:
Próbálj többet beszélgetni légy képben!
2010. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Lehet, hogy mindenkinek elmondassz mindent.

2: Lehet, hogy utálnak.

Ez a véleményem, de valószínű, hogy ninsc igazam

2010. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, nem utálnak

akk tudnám miért nem mondták el, de épp ezaz, hgy nem tudom

2010. aug. 11. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőlük.. nem egyszerübb mint itt találgatni nekünk, amikor nem tudunk az osztályodról semmit?
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszélgess sok emberrel, egyikük csak kinyög valamit, meg ha van egy kisebb csoport akkor társulj hozzájuk és szállj be a beszélgetésbe
2010. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már csomószor kérdeztem és mindenféle hülyeséget magyaráztak, láccott h csak hazudnak
2010. aug. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!