Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban elutasító volt...

Álmomban elutasító volt velem, miért lehetett ez?

Figyelt kérdés

Volt fiatalabb koromban egy legjobb barátnőm évekig nagyon közel álltunk egymáshoz de összevesztünk és 6 éve nem láttam, nem is tudok róla semmit.

Bár azóta sokkal “kalandosabb” az életem tehát nagyon sok minden történt velem ami talán ha jóban maradok vele nem történhetett volna meg, de nagyon nagyon hiányzik nekem és nagyon tartanám vele a kapcsolatot de nem merem felkeresni mert az agresszív párja miatt szakadt meg köztünk a kapcsolat és nem lehet tudni biztosan azt hogy együtt vannak e még.

Nyáron írt nekem egy üzenetet (5 ev utan) de mire láttam a kérést addigra már nem élt a profil amiről küldte. :(

A lényeg:

Ma éjjel azt álmodtam hogy az én párom elvitt oda ahol lakik és beszélgettünk de elég elutasító volt már, de ugyanúgy a szobájában beszélgettünk de nem volt jó a hangulat.

Jelenhet ez valamit?

Én keresném ha biztosan tudnám hogy nincsenek együtt de nem tudok róla semmilyen lényeges infót...

Örülnék ha adna még lehetoseget a sors egy újabb talalkozasra, így érett fejjel is.


23/N



2020. jan. 18. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretnél vele találkozni, de mikor legutóbb találkoztál vele, összevesztetek,ezért elutasítóként emlékszel vissza rá.
2020. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!