Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éltétek ezt meg 23 évesen?

Hogyan éltétek ezt meg 23 évesen?

Figyelt kérdés

23F vagyok, és amikor először lemagáz egy 16 éves, akkor élem át az első traumát hogy már nem látszok fiatalnak. Vagyis a szemükbe már nem látszok fiatalnak.


Ti hogyan éltétek meg?


Én teljesen lesokkoltam.



23f



2020. dec. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
engem 14 évesen magázott le először egy kissrác
2020. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Engem korábban is magáztak már le és bácsiztak is már le.

Nem veszem magamra, mikor kissebb voltam néha velem is megesett, mert nem akartam letegezni egy idősebbet. Ez ugye a tisztelet. De egyetemi tanárokkal is magázódunk, az se okoz traumát.

2020. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert tavaly még nem tapasztaltam. Idén meg sorra magáznak.
2020. dec. 13. 23:23
 4/8 anonim válasza:
94%

Sz*rul tud esni. Első alkalommal 16 évesen magázott le egy 3 éves kislány. Nyilván csak jót nevettem 22 évesen egy 5 év körüli kis srác. Azon is csak mosolyogtam. De amikor 23 évesen egy 16 éves mondta hogy csókolom azt hiszem meg is könnyeztem xd Egyébként kínosan nevettem de tényleg szrul tud esni. Nem vagy vele egyedül az első "tetszik tudni segíteni?" Mondat nagyon rosszul tud esni, mikor tudod hogy 5 évvel sem vagy idősebb tőle.


De nyugi. Lesz ez még így sem.


25 éves nő vagyok.

Reggel csókolomot köszönt egy 15 éves fiú délután meg anyával vásároltam, én fizettem és megkérdezte a csaj (max 30) hogy vettem-e alkoholt. Ergó 18-nak sem nézett. XD

2020. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Durva :DD
2020. dec. 14. 00:58
 6/8 anonim ***** válasza:
33 vagyok és nekem nem adnak cigarettát ha nincs nálam a személyi pedig nagy szakállam van.
2020. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nekem gond nélkül kiadják.
2020. dec. 14. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
lol én vagyok az egyetlen akit lemagáztak 13 évesen? amúgy az hogy lemagáznak nem azt jelenti hogy idősnek tünsz. tudod van aki ezzel a tiszeletét fejezi ki... oh várjunk csak "lol én vagyok az egyetlen akit lemagáztak 13 évesen?" azt hiszem menő vagyok hehehehe
2020. dec. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!