Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ölted még meg magad?

Miért nem ölted még meg magad?

Figyelt kérdés
Ha ezt a kérdést olvasod, valószínűleg élsz még. Miért nem ölted még meg magad? Van valami, ami megfogott az életben? Vagy eszedbe se jutott az öngyilkosság? Valami más?

2020. dec. 28. 01:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már elkeseredve életemben, de annyira még sohasem, hogy komolyan megforduljon a fejemben. Éltet a sok érdekesség, a családom, a hobbijaim, a céljaim.
2020. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megpróbáltam. Nem sikerült. Azóta félek, hogy megint nem fog sikerülni. (Hatalmas pofára esés volt, amikor rájöttem, hogy nem sikerült)
2020. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Vallásos vagyok, az öngyilkosság meg bűn.
2020. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%

Miért kellett volna? Hogy mi fogott meg? Én fogtam meg magamat. Vannak céljaim és teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy mindenre van befolyásom, vállalom a tetteim következményeit. Ha valami nem megy tanulok a hibámból és megpróbálom újra (vagy máshogy).

De aki hülye haljon meg.

2020. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert én abban bízom, és eddig így is lett, hogy a rossz után mindig jön valami jó.
2020. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
98%
Kíváncsiságból. Sose lehet tudni, mi történik majd az életemben. Miféle eseményeket élek át, kikkel ismerkedek meg, mivé fejlődöm. Viszont hogyha meghalok, egyből vége lesz mindennek, és már nem tapasztalhatok utána semmit. Vagy legalább az én hitvilágom szerint.
2020. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem is akarom.

Sokkal jobban szeretem az életet. Még eszembe sem jutott hogy megöljem magam.

Szerintem az élet szép.

2020. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Szeretek élni, mindenem megvan a boldog élethez. Párkapcsolat, életcélok, barátok, egészség (lekopogás), pénz + hamarosan elvégzem az egyetemet, úgyhogy lassan a karrierépítésbe is belefoghatok. Vannak hobbijaim, mindennap jól elvagyok, Európa egyik legjobb országában élek, ha nem a legjobban (Hollandia), úgyhogy egyáltalán nincs semmi olyasmi okom, ami miatt elgondolkodnék az öngyilkosságon.
2020. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem helyes kérdés ilyet hülyeség kérdezni mert Isten adta az életet és csak ő veheti el és az élethez mindenkinek joga van.
2020. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyáva vagyok hozzá:(

18/F

2020. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!