Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ölted még meg magad?

Miért nem ölted még meg magad?

Figyelt kérdés
Ha ezt a kérdést olvasod, valószínűleg élsz még. Miért nem ölted még meg magad? Van valami, ami megfogott az életben? Vagy eszedbe se jutott az öngyilkosság? Valami más?

2020. dec. 28. 01:23
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Én is nagyon gyáva voltam megtenni!

Bár sosem akartam ténylegesen megölni magam, de ha csak egyszer is átfutott az agyamon, akkor rögtön magam előtt láttam, hogy a családtagjaimnak teljesen tönkretenne az élete, és ha már az Én életem szar, legalább az Övéket ne tegyem tönkre!

De mostmár jól vagyok! Igaz, eltelt azóta egy pár év, de mostmár akkor sem mondanék le az életemről, ha kötelező lenne! És ha jön egy újabb rossz korszak az életemben: Bírni fogom, mert bírni kell! Nehéz, de ilyen az élet! :)

2020. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár kísérletem,de meghalni sem könnyű.Gyáva ,szar vagyok.
2020. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Mert félek hogy utána mi történne azokkal akiket hátra hagyok.

Ha ez nem lenne képben, pl. senkinek sem lennék fontos vagy lenne pár felületes kapcsolatom akkor már megtettem volna. Nekem könnyebb lenne. Néha irigylem az ilyen embereket mert ha a helyükben lennék akkor már lennék.

De úgy nem egyszerű meglépni egy ilyet hogy egyke vagy és van 2 szülőd akik ugyanolyan mentális rottyok mint te.

2021. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Mert nem olyan könnyű az nincs fájdalommentes halál.A gyógyszerekkel kicsi az esély minden más meg fáj.Irigylem a kutyákat nekik van elaltatás ,ha szenvednek .De nekünk embernek nincs.Csak amerikában van ijekció általi halál.De gyilkos biztos nem lennék meg sokat kéne rá várni.
2021. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig reménykedek a szebb jövőben, és mert vannak emberek, akiknek nagyon sokat számítok.
2021. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!