Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?

Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves önbizalom hiányos fiú vagyok !

Kinek a "barátai" azzal egzecíroztatják,hogy mennyire ronda...és ennek sértőbb változatai,és az a fura két túl súlyos egyén, akinek az arca egyenlő egy



disznójáéval..eljinte nem vettem komolyan tőlük,de azon kaptam magam miért hazudnának?

Ezt és ehez hasonló megjegyzést kapom meg nap 24 órájában, és már nincsen elég lelki erőm visza szólni nekik,azt hittem majd abba hagyják de nem nem nem sokal inkább


Hogyan szerezek barátnőt így?

Számtalanszor eszre vettem ,hogy kellemes külsejű lanyokal szemeztem ,vagy ők néztek engem,de a lányok jó kiálásom élnére is érezni fogják e hogy egy -félénk Fiú vagyok


Hogyan legyek magabiztosab, tudom ez egy hosszú folyamat lesz de meg éri


És az én úgy nevezet barátaim miért csinálják ezt??

Van nálam rondáb gyerek meg lelkileg gyengebb gyerekek őket miért nem piszkálják,meg kérdeztem tőlük csak annyit feleltek pff hagyam má őket vágy csak ki nevetek



#piszkálódás #Önbizalom hihány
2020. dec. 28. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk első körben szabadulj meg a "barátaidtól". És igen, néha bizony vissza kell szólni.
2020. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már nincsen energiám, mert én visza szólók szépen/kicsit offenzívaban és után meg én voltam a csapodár....
2020. dec. 28. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket kerüld el messzire. Normális barátokat szerezz először. Majd utána jöhet a barátnő.
2020. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azon vagyok😉
2020. dec. 28. 13:18
 5/13 anonim válasza:
100%
Az ilyen barátoknak nem visszaszólni kell, hanem hagyni őket a fenébe. Ne a hanfadó, menő srácokhoz csapódj, lehet, h a visszafogott, csendes osztálytársaid között értékesebb emberekre lelsz. Más: helyesírás. Jobban figyelj oda, mert ezzel pl joggal cikiznek. Olvasottság, fogalmazás: a csapodár szó pl hogy jön ide? Nézz utána a jelentésének. Ez mind-mind támadási felület, és a csajok is az okos pasikra buknak.
2020. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a csajok a helyes palikra buknak, de ügyelni fogok a helyes írásra 😉
2020. dec. 28. 13:25
 7/13 anonim válasza:
100%
Helyesírás pl egybe.. 😁 😉
2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Onbizalomhoz sikerelmeny kell es elismeres. Ennyi csak a recept :)
2020. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Könyökűnek hangzik, de kell valki aki elismerjen, vagy olyan jónak kellene lennem tanulásban, hogy massok elismerjenek
2020. dec. 28. 14:01
 10/13 anonim válasza:

Egyszer majd megunod, hogy bántanak, felmérgeled marad és ki fogsz állni magadért.

Az ilyenek nem barátok és azt mondom, hogy inkább ne legyenek barátaid. Majd jön a következő életszakaszod, majd bekerülsz más helyzetbe, más társaságba stb... már ha a vírus engedi.

2020. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!