Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?

Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves önbizalom hiányos fiú vagyok !

Kinek a "barátai" azzal egzecíroztatják,hogy mennyire ronda...és ennek sértőbb változatai,és az a fura két túl súlyos egyén, akinek az arca egyenlő egy



disznójáéval..eljinte nem vettem komolyan tőlük,de azon kaptam magam miért hazudnának?

Ezt és ehez hasonló megjegyzést kapom meg nap 24 órájában, és már nincsen elég lelki erőm visza szólni nekik,azt hittem majd abba hagyják de nem nem nem sokal inkább


Hogyan szerezek barátnőt így?

Számtalanszor eszre vettem ,hogy kellemes külsejű lanyokal szemeztem ,vagy ők néztek engem,de a lányok jó kiálásom élnére is érezni fogják e hogy egy -félénk Fiú vagyok


Hogyan legyek magabiztosab, tudom ez egy hosszú folyamat lesz de meg éri


És az én úgy nevezet barátaim miért csinálják ezt??

Van nálam rondáb gyerek meg lelkileg gyengebb gyerekek őket miért nem piszkálják,meg kérdeztem tőlük csak annyit feleltek pff hagyam má őket vágy csak ki nevetek



#piszkálódás #Önbizalom hihány
2020. dec. 28. 11:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én kiálok magamért csak sz.arnak rá mit mondok
2020. dec. 28. 15:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ezeket inkább ellenségnek hívnám. Lehet hogy most ők a haverjaid, de hosszú távon csak ártani fognak neked. Kerüld el őket ahogy lehet, ha lenéznek és bántanak akkor nem kell visszatérni hozzájuk mint egy pincsi kutya. Ha osztálytársaid, és annyira rosszul érzed magad ott, akár el is lehet menni máshova (de ez már csak a legvégső megoldás).
2021. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A csajoknál a külső nem nyom annyit a latba mint azt gondolnánk. Simán lehet jó csajod. Az meg kérdéses hogy kinek tetszel. Szerintem Ördög Nóra, Julia Roberts rusnyák. De vannak akiknek ők istennők... Tegyél igazságot!
2021. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!