Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyen nagyobb önbizalmam...

Hogy legyen nagyobb önbizalmam a munkahelyen.?

Figyelt kérdés

20eves lány vagyok. Boltban dolgozok. Ez az első munkahelyem. A kollégák többsége már évek óta ott dolgozik,de mindenki idősebb nálam. Az a problémám hogy néhány helyzetben stresszelek hogy én nem csinálok sok mindent olyan jól mint ők. Sokszor úgy érzem mintha nem is ott dolgozó lennék hanem egy tanuló, akire problálnak dolgokat rásózni amit nekik nincs kedvük megcsinalni. Persze csak akkor csinálom meg ha tényleg nincs úgy dolgom. De én ezt úgy érzem mintha vissza élnének vele hogy én megcsinálom. Múltkor beállítottak a pénztárgép mögé, ahova egyébként eddig 1szer állítottak mióta ott vagyok, és akkor sem tanitottak be rendesen. Es most legutóbb ott hagytak egyedül, én meg allandoan stresszbe voltam hogy mindent jól csináljak. Nehogy elszamoljam magam stb.. Akkor mire Meg találtam mindennek a kódját egyedül. Hat eléggé lassan haladtam az első pár oraba. Viszont a stressz annyira bennem volt hogy a gyomrom is elkezdett fájni. Nem szeretek a pénztárnál állni. Sokszor szólnom kellett mert volt hogy elrontottam dolgokat. De hát egyedül nehéz is volt ott mindent tudni. Es a végén már ott sóhajtoztak. Már elegem volt abból a napból.

Mit csináljak hogy ne féljek ennyire a pénzzel bánni? Hogy magabiztosabb legyek a munkámat illetően?



2020. okt. 29. 11:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugy érzem megy a megkülönböztetés is a korom miatt. Több mindent meg enged a főnökasszony annak aki már régóta ott dolgozik. Néha lekezelően beszél.
2020. okt. 29. 11:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első munkahelyen sose egyszerű. Nyugi, lassacskán jobb lesz.


Igen, van megkülönböztetés, de ezen túl tudsz lendülni: kérdezz, tanulj, és légy vevőcentrikus. Ragaszkodj a normális betanításhoz. Ha megállod a helyed, máshogy fognak veled beszélni.


Kitartást!

2020. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!