Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hofyan lehetnék újra mosolygós...

Hofyan lehetnék újra mosolygós, boldog,nevetős lány?

Figyelt kérdés

16/l

Tavaly a regi osztályomban nagyon jól éreztem magam, ez látszott is rajtam. Mindig nevettem, mosolyogtam stb...árast belőlem a pozitív energia.(legalábbis én igy ereztem) nagyon sok emberrel voltam jóba..

2020 őszén új osztályba kerultem...ott nemigazáb tsláltam barátokat, legalábbis eddig. Kb elso karanten ota már nem vagyok az a hülyülős, dumálós, nevetős lány... Lehet e miatt? Higy új isztalyba kerultem? Vagy csak csupán éretebb lettem? Tudok még qz a hulyulos, beszedes,nevetos lany lenni valahogy??

Mit tegyek szerintetek?

Mostansag kb semmihez sincs kedvem, szocislizálódni se...ez igy nagyon nem jo



2021. jan. 4. 13:52
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Az biztos,hogy mostanában senkinek sem könnyű.És nem csak te vagy egyedül aki igy érez.Egyébként történt valami,hogy igy érzel,vagy megbántottak valamivel?

Nekem vannak jól bevált szokásaim,amik segitettek és segitenek is mai napig.Ha szeretnéd privátban elküldhetem neked.

2021. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod, hogy mi az ami igazán boldogít. Hogy mi az, az mindenkinek más, így azt nem tudom megmondani, hogy konkrétan mit csinálj, de gondolj vissza, hogy amikor igazán boldog voltál mit csináltál, vagy mi történt ami ezt kiváltotta.
2021. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!