Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám magam elfogadni?

Hogyan tudnám magam elfogadni?

Figyelt kérdés

Röviden 4 éve edzek. Sikerült egy elég jó fizikumot elérnem elméletileg (családban, barátok, barátnő is azt mondja). De nem tudom elhinni. Múltban sajnos elég sok negatívum ért engem ezzel kapcsolatban. Hogyan tudnám magamban is ezt elfogadni? Kezdek elég mély pontra jutni evvel kapcsolatban.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 8. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Van barátnőd is és így se sikerül ? Én dagadt vagyok, 23 évesen egyszer sem volt barátnőm, és félig meddig már nekem is kezd sikerülni, de edzeni nem akarok.
2021. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolnod kéne nem edzeni. Küzdősportot ajánlanék. Az jobb fizikumot ad és önbecsülést is.
2021. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!