Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom ki vagyok... Mit...

Nem tudom ki vagyok... Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Egyszeruen foggalmam nincs hogy ki vagy es mit akarok... Nemtudom most igy leirni mit erzek.. Rngeteg gátlás is van bennem, nehezen tudom kifejezni onmagam masok elott, nehezen nyílok meg.. Így nehezen barátkozok is. Arra gondoltam hogy ez abbol adodhat hogy gondban vagyok magammal... Mit tegyek szerintetek?

2021. jan. 10. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Tini vagy, ennyi a titok.
2021. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keresgess könyveket önismereti témában.
2021. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj a logikához. Kérdőjelezz meg alapvetően elfogadott dolgokat és vizsgáld meg hogy azok igazak-e.


Amúgy meg: Brian Tracy - Főnix Szeminárium Youtube. Kicsit önismereti is de inkább emberi pszichológia és logikus gondolkodás.

2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ki vagy, nem tudom, hogy ha tudod, hogy hogy hívnak, kik a szüleid, akkor szerintem ezt nem kell ezen túl túlgondolni.


Hogy mit akarsz? Az élettel? a távoli jövőben? Mivel akarsz majd foglalkozni? Az nem baj, ha egyiket sem tudod.


Ha nehezen barátkozol, az is lehet normális dolog. Ha olyannal találkozol / találkoznál, aki olyan mint te, akkor mit gondolsz, jobban menne a barátkozás?

2021. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!